Comentarii (108)
Catalynn___
Catalynn___  •  04 Octombrie 2022, 01:03

Eu sunt fair play, deci voi începe prin a felicita Chindia pt ca a reușit in mai puțin de o săptămana sa invinga și Steaua și Rapidul cu fix același scor, 2-1, ceva ce extrem de putine echipe au realizat de-a lungul timpului. Bun, ca Steaua a jucat doar o repriza pe bune, când a și condus, și a doua “la alibi”, scopul fiind părăsirea onorabila a Cupei necum calificarea, ca Rapid au avut un gol anulat aiurea, asta însă nu ia din meritele târgoviștenilor. Poate ar trebui sa îl felicit și pe Petrea, nu știu cât putea influența el jocul echipei într-un timp atât de scurt dar macar le-a adus noroc. Ce nu prea înțeleg e totuși pt ce au anulat golul! Fără VAR hai sa zicem ca poate arbitrul nu a văzut bine faza. Dacă era Steaua de exemplu macar puteam da vina pe “tema” primită de brigada de arbitrii de la FRF, dar dacă și Rapidul cu Nico acolo, după cazul Sapunaru, mai e “prigonit” de FRF … și atunci!? Văd ca Sapunaru spune ca au jucat prost și au intrat relaxați. Poate și asta, dar io am văzut o Chindia jucând foarte ambițios deci chiar cred ca au câștigat azi punctele nu ca le-a pierdut Rapid care in niciun caz nu “s-a făcut de ras”! Mi se pare o totala lipsa de profesionalism și deontologie sa faci asemenea afirmații care anulează practic complet orice merit al învingătoarei. Aaaa, Rapid pierdeau cu 3-0 sau aveau ceilalți posesie peste 70% și le ascundeau mingea atunci hai ca mai înțelegeam, dar a fost un meci cât se poate de echilibrat.

iobag
iobag  •  04 Octombrie 2022, 00:41

***

sile007
sile007  •  04 Octombrie 2022, 00:17
Postat de dusan pe 03 Octombrie 2022, 22:08

De fapt a fost fault la Duganzic, până să tragă Albu. Asta asancționat Rusandu, plus că pe transmisia in direct s a văzut pe buzele lui când a zis că se verifică fault.

E greu cu ăștia, impreuna nu iau bac-ul.

sile007
sile007  •  04 Octombrie 2022, 00:13
Postat de ccipriani11 pe 03 Octombrie 2022, 23:07

Rapidul n-a jucat nimic, Mutu a gresit schimbarile si arbitrii ne-au tocat din nou (faulturi la simulari, galbene neacordate, minute de prelungiri in care jocul intrerupt 2 minute in fiecare repriza, dar a lasat doar 30 de secunde in fiecare repriza)...asa hahalere de arbitri nici in Bangladesh nu gasesti. se uita la reluari si tot prosti sunt.....

V-au tocat marunt pana v-au adus pe primul loc, mama ce v-au mai furat, cinstitilor.

sile007
sile007  •  04 Octombrie 2022, 00:11
Postat de fcsarbitri pe 03 Octombrie 2022, 23:12

e pe nasul tau de mincinos dovedit,pinocchio,te-ai eschivat de intalnire la milano invocand fel de fel de motive.daca va facra voua,bercenarilor rusandru chestia asta 2 saptamani ati fi tipat pe aici plus inca 40 de articole cum e furata cea mai curata echipa din berceni.nas-rosu si cu finul luo sa nu uite ca nu s-a terminat campionatul aI,vor rapidul afara din play-off ca le incurca omeniile?

Asa e, Steaua a fost ajutata de arbitrii si a ajuns pe loc de baraj in timp ce FCr a fost furata meci de meci, singuri impotriva tuturor au răzbit si au ajuns pe primul loc. Asa e cand unii troleaza ieftin.

sile007
sile007  •  04 Octombrie 2022, 00:09

FCr normal ar trebui sa se afle in spatele Chindiei, dar frf si psd i-au cocoțat pe primul loc. Acum lumea sa răzvrătit iar FCr culege ce a semănat.

planetfun  •  03 Octombrie 2022, 23:53

V-au batut aia de pe ultimul loc ! Pahahahah.

razesul
razesul  •  03 Octombrie 2022, 23:51

de urmarit Rusandu, 2 etape, 2 goluri perfect valabile anulate Rapidului

planetfun
planetfun  •  03 Octombrie 2022, 23:50
Postat de adriann_ pe 03 Octombrie 2022, 21:58

Din duba VAR s-a vazut ordinul primit de la Deaconu-bricheta, marioneta puscariasului din Pipera. E jaf pe fata, a doua etapa la rand in care ni se anuleaza neregulamentar un gol perfect valabil. Doar Parchetul ii poate potoli pe infractorul condamnat becali george si pe acolitii lui...