Postat de tikitakabarceloona pe 03 Octombrie 2022, 23:00

Nu, dar daca faceau schimb de locuri, nu te prindeai.

planetfun
planetfun  •  03 Octombrie 2022, 23:48
Postat de Zippy567 pe 03 Octombrie 2022, 23:06

Este incredibil sa privesti un asemenea meci ... In ultimele 30 minute s au jucat probabil maxim 5 minute . Chindia o echipa de 2 lei care triseaza si merita sa stea doar in a doua divizie . Le doresc din suflet , pentru tot anti- fotbalul prestat azi , plus " crampele " jucatorilor intrati dupa pauza , sa stea macar 10-15 ani in B . O echipa de toata mila . Rusine jucatorilor ca nu au invatat nik din fotbalul mare . Asa zisii fotbalisti de acolo nu merita nici minimul pe economie .

Tot au jucat mai mult fotbal ca voi. Hahah, ce imi place.

Aliluia
Aliluia  •  03 Octombrie 2022, 23:46

Ehe….si cate surprize de genul asta vom avea de acum incolo……. Asta poate ca a decis un meci, da’ stai sa vina alea care vor decide un campionat. Aliluia

stefanr
stefanr  •  03 Octombrie 2022, 23:44

Cum sa nu fie ofsaid? Sefer e in ofsaid si are un fundas langa el, care il marcheaza. Fundasul ala, in loc sa intervina, trebuie sa il marcheze pe Sefer, care e in ofsaid. Daca ala era la 10 metri de faza, da, nu putea interveni. Dar mingea a trecut prin fata lui. Fara sa aiba grija marcajului la un jucator aflat in ofsaid, ar fi putut interveni. E exact definitia influentarii fazei. Pozitia ta il obliga pe un adversar sa adopte o anumita actiune si il impiedica sa blocheze golul. Ce diferenta e ca on juctaor aflat in ofsaid il induce in eroare pe un portar, care nu stie daca sa sara sau nu, sau pe un fundas, care nu stie daca sa se duca sa blocheze mingea sau nu?

anticenzuralasport
anticenzuralasport  •  03 Octombrie 2022, 23:42
Postat de anticenzuralasport pe 03 Octombrie 2022, 22:46

Crăciunescu a adormit la un ofsayd de 6 m la finala cupei cu Petrolul !!! Ana Electric era mare atunci !!!

Singuri împotriva tuturor ...Un alt episod ...SPORT.RO continua povestea cu cele mai tari finale din istoria Cupei Romaniei. Rapid- Petrolul din 1995. A doua cupa castigata de Petrolul din istorie dupa o finala in care a jucat impotriva Rapidului, dar si a brigazii de arbitri conduse de Ion Craciunescu. Incredibil, dar adevarat!!

adriann_
adriann_  •  03 Octombrie 2022, 23:41
Postat de bizzonu pe 03 Octombrie 2022, 22:57

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Da, e clar mana lui Becali si caracatita lui cu care e pe sec de 8 ani, si nicidecum nu e vorba despre o posibila caracatita a mafiei lui Dancu din gruia. Si pe urma te mai miri de ce esti bataia de joc a site-ului =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

NU MAI SEMNALIZA MA, ASEARA BAIETII DIN DUBA "N-AU VAZUT" FAULTUL CLAR AL LUI TARNOVEANU IN CAREU LA 1-0 PENTRU ARGES. Stim cu totii cine conduce arbitrajul si ala e Deaconu-bricheta, fostul magazioner al lui becali, NU DANCU. Azi ne-a anulat golul valabil ACELASI ARBITRU care era in duba etapa trecuta cu Mioveni cand a fost anulat golul perfect regulamentar al lui Papeau. Ciobanul tau este etern necampion pentru ca e si etern neatrenor dar se incapataneaza sa-si antreneze jucaria. :)) Fara caracatita lui din arbitraj era si etern in play-out. Stai jos, ai nota 1 ca de obicei. P.S. Sa fac si un mic video cand dau click pe "adauga comentariu"...

FCSB_este_Steaua
FCSB_este_Steaua  •  03 Octombrie 2022, 23:38
Postat de supereduardo10 pe 03 Octombrie 2022, 23:17

***

Ce doresti tu ***, cu bonus de la chindia! :))) clona penala sustinuta de psd, smiorcaiti-va ca c rapidul a decedat in 2016, voi sunteti o clona de doi bani!

alenb
alenb  •  03 Octombrie 2022, 23:36
Postat de luciann pe 03 Octombrie 2022, 22:26

Pai da, e ofsaid ca Sefer a participat la joc prin tinerea aia...

Pai daca a fost tinere nu trebuia dat fault? S-a schimbat regulamentul si se da offside la tinere?

FCSB_este_Steaua  •  03 Octombrie 2022, 23:36

***

1ianuarie
1ianuarie  •  03 Octombrie 2022, 23:35
Postat de ccipriani11 pe 03 Octombrie 2022, 23:07

Rapidul n-a jucat nimic, Mutu a gresit schimbarile si arbitrii ne-au tocat din nou (faulturi la simulari, galbene neacordate, minute de prelungiri in care jocul intrerupt 2 minute in fiecare repriza, dar a lasat doar 30 de secunde in fiecare repriza)...asa hahalere de arbitri nici in Bangladesh nu gasesti. se uita la reluari si tot prosti sunt.....

De acord că Rapid a jucat slab de tot. În repriza a II-a nu am văzut să fi legat trei pase, totul s-a rezumat la centrări din toate pozițiile. Cât despre cei care zgârie pe-aici, ale căror echipe mănâncă nori,ce să le faci, mai au și ei câte-o bucurie,nu poți să îi lași pe oameni să plângă la nesfârșit. Le doresc tot ceea ce doresc ei Rapidului, nimic mai mult!