Postat de bizzonu pe 03 Octombrie 2022, 22:57

=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Da, e clar mana lui Becali si caracatita lui cu care e pe sec de 8 ani, si nicidecum nu e vorba despre o posibila caracatita a mafiei lui Dancu din gruia. Si pe urma te mai miri de ce esti bataia de joc a site-ului =))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Asa este, l-ai ghicit. El si cu ala care sustine ca a promovat CSA sunt distractia GSP

ccipriani11
ccipriani11  •  03 Octombrie 2022, 23:07
Postat de tikitakabarceloona pe 03 Octombrie 2022, 23:00

A CASTIGAT CHINDIA CAMPIONATU?

Rapidul n-a jucat nimic, Mutu a gresit schimbarile si arbitrii ne-au tocat din nou (faulturi la simulari, galbene neacordate, minute de prelungiri in care jocul intrerupt 2 minute in fiecare repriza, dar a lasat doar 30 de secunde in fiecare repriza)...asa hahalere de arbitri nici in Bangladesh nu gasesti. se uita la reluari si tot prosti sunt.....

Zippy567
Zippy567  •  03 Octombrie 2022, 23:06

Este incredibil sa privesti un asemenea meci ... In ultimele 30 minute s au jucat probabil maxim 5 minute . Chindia o echipa de 2 lei care triseaza si merita sa stea doar in a doua divizie . Le doresc din suflet , pentru tot anti- fotbalul prestat azi , plus " crampele " jucatorilor intrati dupa pauza , sa stea macar 10-15 ani in B . O echipa de toata mila . Rusine jucatorilor ca nu au invatat nik din fotbalul mare . Asa zisii fotbalisti de acolo nu merita nici minimul pe economie .

supereduardo10
supereduardo10  •  03 Octombrie 2022, 23:06

E al 2 lea gol anulat aiurea de VAR. Doar ca nu a fost numai golul tot arbitrajul a fost un furt calificat. Mai toate faulturile le-a dat invers :)

FCUCraiova
FCUCraiova  •  03 Octombrie 2022, 23:05

Rapidistii joaca din ce in ce mai rau , fac pariu ça nu prind playoff-ul nici anu asta ,sa nu uitam cum au castigat cu UTA , si cu mioveni , azi norocul nu a fost cu ei

Postat de adriann_ pe 03 Octombrie 2022, 21:58

Din duba VAR s-a vazut ordinul primit de la Deaconu-bricheta, marioneta puscariasului din Pipera. E jaf pe fata, a doua etapa la rand in care ni se anuleaza neregulamentar un gol perfect valabil. Doar Parchetul ii poate potoli pe infractorul condamnat becali george si pe acolitii lui...