Alte știri din fotbal
UTA - Farul, în etapa #6 din play-out » Meci cu mize diferite pentru cele două formații: echipe probabile + cote
0
Dinamo - Rapid, derby pentru Europa » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primarul Clujului, ironie la miezul nopții după derby-ul orașului: „Recomandăm un complex de vitamine B, ajută la memorie”
0
Reacție dură după derby-ul Clujului: „Mai trebuie să ne pună cătuşe”
0
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria chinuită cu Newcastle: „Nu vor fi doar trandafiri și muzică frumoasă” + Reclamă: „Roșu clar!”
0
Guardiola, impresionat de eroul din Cupa Angliei: „Trebuie să creadă mai mult în el”
0
Mo Salah, ultimul meci pe Anfield? » Un gest care spune mult
0
Schimbare majoră » A eliminat-o pe Real Madrid din Liga Campionilor și acum a ajuns șofer la Uber
0
Lifestyle
Noul model Dacia a fost surprins pe stradă! Imagini-spion cu mașina care urmează să fie lansată
0
„Au vrut să împartă sala în două” » Imagini halucinante cu polivalenta istorică din România
4
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
5
„O să îmi pun o poză în lenjerie și o să îmi bubuie Instagramul” » Gluma sportivei numită „cea mai frumoasă din România”
19
MApN explică de ce avioanele Eurofighter nu au doborât drona rusească ...
Libertatea
Oligarhii lui Viktor Orban fug pe capete din țară și își transferă banii în ...
Adevărul
Banca Națională a României, decizie spectaculoasă la 40 de ani de la ...
GSP SPECIAL
Un general român, fost comandant NATO, critică dur neinterceptarea dronei ...
Libertatea
*** :))))))))))))))))))) ...cum bah sa scrii '' seapca '' ..te mai dai si profesor de gramatica :))))))))))))))))) ...ba decolaratuleeeeeeeeeeeeee care esti imbracat de la second hand .....cand te-am descoperit pe facebook .....in 2 minute ai scos poza ...si mai zici ca nu este contul tau ..a fost coincidenta :)))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
uita-te la pozitia picioarelor fata de linie, doar esti inginer si inseamna ca ai ceva habar despre geometria in spatiu
dupa edificarea cu ofsaidul inventat,protestul comunitatii gay se va muta intr-o sala de sport gimnaziala.
uita-te la pozitia picioarelor fata de linie, corpul nu poate fi decat pe verticala
Stelistul este pe aceeași linie cu Kelici dacă se iau în considerare umerii lui Kelici și De Amorim. Totul e la milimetru . Citeste tot articolul si pe urma scoate *** din tine
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si dupa tine ce avea DeAmorim in offside? Telefonul mobil? postimg.org/image/6grdktvtp/
1. Jiji i-a luat cu japca de la Astra si lasat un bacsis de numai 1 milion de euro. 2. Jiji, desi se da razboinic, e fricos si n-ai sa vezi ca ar avea curaj sa dea macar buna ziua arbitrilor, ce sa mai zic de bani.... Frica de mititice e prea mare pt el.
Scrie in regulament ca oofside-ul se limiteaza la * nivelul picioarelor*? Normal ,arbitrul nici nu se gandise la scorneala asta ,dar acum ii cade bine...ma nesimtitilor ,hotilor !
m-ai vazut tu pe mine ca am scris abc-dar, i-am aratat prietenului tau ca pe net sunt site-uri care au scris fix asa http://www.abc-darulsanatatii.ro/ si sEapca, revin-o atmis, sunt copodoperele tale dom profesor, acum sa te intrebam serios, ai reusit ceva cu gainile lui nea Gigi, sau astepti sa le cada penele :)) ?!
bai '' ABC-dar cu SEAPCA '' ...tu esti dincolodenoroi ?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.