Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
suferi de nebagare in seama ciobane ?
bv bv ramai la steaua . app foarte tare in nessebar am fost si eu kiar dak e la bulgari sunt peste noi cu multe ;)
Lasa-ne!
Da du-te si lasa-ne!
Cel mai frumos loc din lume pe care l-a vizitat: Nessebar (Bulgaria) - interesant...am ras un pic la inceput, apoi m-am uitat si eu din curiozitate la niste poze... f tare... cam asa ar trebui sa se faca turismul si la noi... dar.. stim bine cine are ministerul asta... tragic.. GOLANSKI- SPER SA RAMANA LA STEAUA!!!
Ce poza gay i-or facut astia, uite numa cum sta cu mana , ca o zana.
bravo Golanski - un fotbalist cu caracter !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.