Alte știri din fotbal
Tragedie imensă în fotbal. O tânără jucătoare a murit într-un accident rutier
0
Fost internațional român s-a antrenat cu o echipă din Liga 2
0
Celălalt eșec al lui Mircea Lucescu » A abdicat de la principiile trâmbițate doi ani: „Ca în '70 și '84”
7
O nouă echipă pentru amicalul cu Slovacia » Cum ar putea arăta primul „11” al României
0
Știri din fotbal internațional
Celebrul fotbalist a scos telefonul pe bancă și riscă o suspendare severă: „Sfidează autoritatea”
0
Vedeta lui Manchester City face presiuni pentru a ajunge la Barcelona!
0
Roy Hodgson, revenire neașteptată în antrenorat la 78 de ani » Ce echipă a preluat
1
200 de milioane în schimbul lui Olise? » Răspunsul lui Uli Hoeness pentru Liverpool
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Arsenalul Americii se golește într-un ritm alarmant: cât mai rezistă ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
"Faceti contracte pe 2 ani !!! Sa nu va treziti in liga a 2 a ca nu aveti cu cine sa jucati si o luati iar de la zero !! Anul trecut am avut noroc, ne-au bagat altii in play off !" Ai dreptate!
Ghezali nici nu e jucat unde trebuie, plus ca poate se mai și menajează având în vedere ca nu l-a dat conducerea pe 1 milion când am avut oferta din Qatar , poate dacă îl joacă și kopita asta unde trebuie, poate va da randament. Eu îl văd pe gheza mijlocaș lateral în 4-4-2. Ce vrea el la Dinamo cu 3-5-2 este falimentar
Ghezali e praf. N-a mai jucat absolut nimic de când am promovat. La ce să-l mai ții?! Pe Larrucea nu-l mai juca nici Burcă, preferându-l pe Bena, și nu stiu de ce, pentru că Gorka mi se păruse acceptabil. În privința lui Homawoo, Gregorio și Bena îți dau dreptate.
Pleacă bah la cules rame pt pescuit
Chiar Kopic asta are vrun gram de creier? Îl dai pe Ghezali, larrucea și Moura… adică fix singuri care mai jucau ceva din plebea asta de străini aduși . Moura e mereu energic, îți face ambele faze , are viteză și joacă din inimă, Ghezali e poate singuri străin din lot cu o cotă răsărită și tu îl dai la Chiajna sau Buzău ??? Larrucea nu mai zic, și a făcut treaba. Dar pe români nu i întreabă nimeni ??? Bine ca ii păstram pe Grigore , bani, Patriche. Iar pe bena , homawoo,abdallah sau gregorio care mimează fotbalul îi lăsăm incontinuare la echipa
locul tau este in lanul de porumb !!!
Teparilor locul vostru este la coșul de gunoi al istoriei lângă "părinții" vostri :Mihuț, Paucher,Postelnicu!
S-a vazut si dupa ultima etapa ca DINAMO este cea mai slaba echipa din SUPERLIGA iar NICOLESCU un SADOMASOCHIST....!!!! Asta si-a distrus toata afacerea facand echipa impreuna cu BURCA , dupa PLAY STATION ...!!!! Nu are nici o tangenta cu REALITATEA....!!!!
Unde nu-i cap, vai de picioare
Urat! Foarte urat! Acei baieti au contracte si vreti sa faceti o remontada schimband jumatate de echipa cu cateva zile inainte de sfarsitul perioadei de transferuri. Au fost buni cand au promovat,le-ati prelungit contractele unora,acum le dati flit pentru ca Nicolescu a avut “treaba” in Mexic cand trebuia sa fie langa club. Am fost sportiv de performanta si mi-am luat destule tepe… sper sa va luati si voi cea mai mare teapa si sa dispareti cu totii din sport!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.