de_pe_tarnave  •  10 Octombrie 2011, 16:18
Postat de titi54 pe 10 Octombrie 2011, 07:57

I-si fac o biserica , popa Anghel, si calugarul Becali. Unul e activ si celalalt pasiv. MASCARICILOR

stelist04  •  10 Octombrie 2011, 14:49

://s1.gladiatus.ro/game/c.php?uid=163138

sirius55
sirius55  •  10 Octombrie 2011, 14:49

e bun cristea nimic de zis dar ca si tanase joaca un meci si leneveste 3,noi avem parte tot de astfel de jucatori ?!...

seba133
seba133  •  10 Octombrie 2011, 13:26

cristea la steaua......................vai samar.MAI bine aduo pe Bianca sa le faca un numar la baieti inaintea meciului sau la pauza sa le creasca moralu.Dute dracu in argentina si ia doi jucatori uitate si tu cum joaca aia in campionat.Aia joaca fotbal ,nu dorm pe teren. dute ia doi jucatori profesionisti si ai sa vezi dupa aia schimbare la echipa

l.elena
l.elena  •  10 Octombrie 2011, 13:15

Cristea n-o sa se duca la Steaua in vecii vecilor. el e un dinamovist pur-sange, caine pana la moarte.

seba133
seba133  •  10 Octombrie 2011, 12:59

criste criste.............. jucatoru pulii eu nu stiu de ce nu-l trimite pe narcis in vacanta pana in argentina sau brazilia si sa caute un mijlocas ofensif de acolo.ca acolo .Daca vrea performanta trebuie si jucatori care sa fuga pe teren ,nu inpiedicati si mosii

bagonatze
bagonatze  •  10 Octombrie 2011, 12:08
Postat de m1k3 pe 10 Octombrie 2011, 03:08

ce rateu a dat la nationala...ca a fost egalata nationala in meciu decisiv in minutu 95 dupa vreo 4-5 ocazii singuri cu portaru?..sau ca in norvegia ne-au egalat dupa 11 m desi facuse hentz carew ? :))

da de 1-1 cu armenia ai uitat???

bruk
bruk  •  10 Octombrie 2011, 11:48

Curelea ? toti specialistii il considera un jucator bun ,clasica caracterizare "un jucator cu cifre" ,treziti-va dracu la realitate ,a dat si el 5 goluri si e mare jucator! Adrian Cristea ? pai nu ne ajunge ca`l avem pe Dodel "jucator de nationala" ? Vai.. daca tot vreti jucatori de la U.cluj macar sa`i transfere pe Cojocnean si\sau Tony ,restu e cancan !