Alte știri din fotbal
Florin Tănase, după rușinea istorică trăită de FCSB în Letonia: „Nu meritam să mergem mai departe”
16
Mutare de ultimă oră în Superligă! Rapid și-a cedat jucătorul la o rivală din play-off
3
Rapid pregătește 3 transferuri cu impact imediat: „Suntem înțeleși!”
0
Steaua a plătit datoria care i-a adus interdicția la transferuri! Așteaptă decizia FIFA înaintea debutului cu Slatina
1
Știri din fotbal internațional
„Lumea a treia” suntem noi! Eșecul suferit de FCSB în Letonia completează o lungă listă a rușinii în fotbalul românesc
0
Cine a ieșit în evidență în seara perfectă a lui CFR Cluj: „A făcut ce a vrut cu adversarii”
0
Alin Fică, după calificarea categorică a CFR-ului: „Vrem în grupele competiției”
0
Arena „Ilie Oană” din Ploiești, gazda unui meci european dramatic! Fostul mijlocaș al lui Dinamo a ratat penalty-ul decisiv
0
Lifestyle
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Caracatița cu iz penal din Agricultură. Rapida răzgândire a ministrului ...
Libertatea
A murit Ion I. Brătianu, considerat ultimul descendent direct al familiei ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Niciun lanț mare de benzinării din Capitală nu mai vinde motorina sub 10 ...
Libertatea
va fi anulat la pastele .... cailor!
nu,nu ...daca e vorba de craiova , le dam doua locuri in liga 2 , unul pt ca oricum retrograda-se si altul drept despagubiri
frf = mafia
pai daca tot fac manarii peste manarii...macar acum sa se acopere si ei...au invatat ceva din toata treaba cu craiova....si acum vin si va intreb oameni buni si colegi de comentariu, mai are rost sa ne mai irosim energia,nervii sau banii sa vedem sau sa mergem pe stadion la o partida de Liga 1?
FRF , cuibusor de idioti ...................dar sandu nu .......................
mfioti dau legi pentru mafioti si tot asa o sa faca ce vor ei! acest sistem de incopetenti trebuie anihilat!
Dar cum se ocupa locurile vacante!? Ca daca nu se precizeaza, ramane tot o chestie cam arbitrara.
Raspunsul corect este: depinde! Daca-i vorba de Steaua, nu pateste nimic. Daca-i vorba de Rapid, da baraj. Daca-i vorba de Iasi, duca-se in L2. Iar daca ar fi vorba de Craiova, praful sa se-aleaga de ei in L5.
Cunosc motivele. si cred ca e mai bine cu 18 echipe decat cu 17. bine, in mod normal in situatia actuala in romania nu au ce cauta mai mult de 12-14 echipe in prima liga, dar asta e alta poveste. in locul astora, as fi facut un compromis sezonul asta (licentiam Rapidul in asa fel incat sa ramana si sa fie 18 echipe) si pt sezonul urmator faceam naibii ordine, si prin regulamente, si printre echipe. in orice caz, barajul asta mi se pare o idiotenie. pana la urma, tot un compromis e, dar unul tembel. daca il castiga rapidul (asa cum ar fi logic si normal), nu tot fara licenta va juca? adica nu tot in mod ilegal? (ilegal conform cu regulamentele actuale)
Made in Romania
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.