Alte știri din fotbal
L-au adus pe Cristi Pustai să salveze echipa, dar au o problemă: „Nu pot să fiu antrenor”
0
Contract reziliat! Fosta speranță a fotbalului românesc nu-și mai revine: pus pe liber și în Liga 2
0
Elvir Koljic e fantoma play-off-ului! L-a depășit până și pe Atanas Trică
0
Programul etapei #3 din play-off și play-out: când se joacă primele meciuri după pauza internațională
0
Știri din fotbal internațional
Hansi Flick, declarație surprinzătoare la puțin timp după anunțul președintelui: „E ultimul!”
0
Fanii se plâng că au fost abandonați: „Susțin echipa de peste 60 de ani, însă nu le pasă de traumele noastre”
1
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
0
Meci „de risc înalt” » Alarmă la Barcelona: vin 10.000 de englezi
0
Lifestyle
„Mi-am zis: «dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
0
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
6
Alina Laufer, primele declarații după ce soțul ei, Ilan, și cei doi copii ...
Libertatea
FBI avertizează: Dacă ați descărcat aceste jocuri, este posibil să fi fost ...
Adevărul
Uluitor: căpitanul Africii de Sud a venit să dea probe de joc în liga ...
GSP SPECIAL
Ea este Aletta, tânăra însărcinată care a murit lovită de o mașină pe ...
Libertatea
Daca d-na Hanca nu a incitat, atunci nu e in regula! In fond s-a bucurat la golul sotului ei! Iar Hanca nu marcase pentru Astra??
Ba daca ar fi fost sotia ta, sau sora ori iubita tot la fel ai fi reactionat.Inainte de toate trebuie sa fim oameni.Aia din tribune nu au demonstrat nimic, doar faptul ca au un comportament inuman care nu ar trebui sa se regaseasca pe un stadion.Una e sa fii suparat pe rezultatele echipei si alta e sa te comporti ***!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Astia vor sa mute atentia, de la faptul ca echipa a ajuns pilaf, stima ptr postarea galeriei dinamoviste.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Doamne cata minte iti trebuie. E vina astrei ca voi sunteti niste huligani?
Da,e simplu.Scandal tipic fabricat de presa care ar muri de foame fara astfel de articole.Specimene de genu' stucan.Doamna hanca este cea care agreseaza.
exact....iar pe camerele de luat vederi apare altceva decat ce declara sotia lui hanca! sa fie cinstita: ea a provocat prin atitudine si cuvintele spuse!
Tot ce s-a intamplat este 90% vina celor de la Astra, asta se intampla cand pui 100 lei bilete pentru sectorul oaspetiilor si 10 lei la tribuna 1.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.