Alte știri din fotbal
Noua schimbare de la FCSB stârnește critici: „Un risc foarte mare”
0
Gigi Becali, criticat în direct pentru ultima decizie de la FCSB: „Mi se pare disperare”
0
Olimpiu Moruțan, lăudat în direct de un fost stelist că a semnat cu Rapid: „Cea mai bună alegere”
0
Duelul galeriilor la UTA - Rapid! Toate mesajele afișate: derapaje rasiste și jigniri în masă
4
Știri din fotbal internațional
Învins la limită de Benzema și Kante, Marius Șumudică nu-și pierde speranța: „Vom lupta până în ultimul moment”
0
Mutarea de la miezul nopții pentru transferul lui Drăgușin: „Au pornit în forță negocierile cu Tottenham”
2
Locul 17 din Premier League a oferit 40 de milioane de euro pentru atacant
0
Controverse după meciul echipei lui Dan Șucu » Italienii au contrazis UEFA: „E scandalos ceea ce s-a întâmplat”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Un bărbat din Sri Lanka învață limba română de 10 ani, fără să fi vizitat ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
Minorul implicat în crima din Cenei, junior al unui club important de ...
GSP SPECIAL
Cele 3 cuvinte pe care doctorița găsită moartă în casă le-a scris în ...
Libertatea
O gloaba.
Vai de voi!" Ce nota a primit Barboianu la Restaurantul......." A dat examen ? Baaa, nota de PLATA !
A uitat să ne povestească cum i-a sărit mingea în tramvaiul 4, la prezentare la Dinamo!
Poveștile lui Bărboianu să le asculte/citească fotbaliștii de la echipa brutarului, să știe ce-i așteaptă în viitorul apropiat. Asta dacă surogatul ăla de echipă va supraviețui până la toamnă, că brutarul a mai avut o dată echipă invitată în liga a II-a și a dat chix după câteva meciuri.
Bai *** te faci ca intelegi numai ce vrei tu, bai prostule dupa ce s-au intilnit cele doua craiove in liga a doua cine l-a mai dezafiliat bai *** pe idolul tau mititelu? S-a retras el singur nu l-a fortat nimeni el tot spera sa cistige bani de la dragomir si sandu uite ca nu a luat nimic si nici nu va lua, si in italia sti bai destetule cite ligi sunt in italia? stai jos ca nici fiorentina nu a inceput de la ultimii amatori si zi ma care echipa a revenit cu acelasi actionariat aici ce raspunzi mai prostea? sa nu zici rangers ca aia nu au fost declarati faliment ca la mititelu nu te mai strofoca nu exista in toata lumea asta un caz macar apropiat ca a lui mititelu
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
"Cand n-ai bani de la ANRP si nici echipa de partid, n-ai cum sa tii pasul, pana la un moment dat, pentru ca atunci cand il ai pe DUMNEZEU cu tine mai vinzi cateva ha. de teren in balta Craiovitei si uite asa vin zecile de milioane... de euroi, ca sa moara de ciuda dismanii." Mesaj postat de stefy,ia da si tu copy-paste unde am zis ...fcu1948 il apara pe Mititelu.
Ba, tu ești un monument de prostie. In DEX lângă cuvântul prostie apare poza ta. Ia vezi tu din ce divizie a reînceput Glasgow Rangers sau Fiorentina. Este chiar atât de greu pt tine sa dai o Căutare pe “goagăl”? Logic ca nimeni nu a stat 2 ani, prostul pământului ce ești, pt ca NIMENI nu a fost dezafiliat. Deși, dacă dai o Căutare pe net după Gil Vicente din Portugalia s-ar putea sa ai o mare surpriza. Exact cât nivelul tău de prostie!
Cine l-a aparat pe Mititelu? Ia da tu un copy-paste sa vedem care este afirmația aia. Cei care iubesc necondiționat Știința o fac indiferent de numele patronului și de situația in care se afla clubul. La fel am iubit Universitatea și atunci când patron era Nețoiu iar echipa devenise satelitul lui dinamu sau când staicu era patron și am retrogradat pt prima oară după 41 de ani in Diviza A.
Vad aici fani FC U care il apara pe Mititelu,prieteni...nici un fan adevarat al FC U nu l-ar apara pe Mititelu,toti il înjură,da eu sunt din Craiova si merg la meciuri si la FC U si la CS U ...la FC U chiar si la Severin...recunosc însă...sunt mai apropiat de cea din Liga 2 acum...dar nu urăsc CSU.Asa cum consider ca Universitatea Craiova pe care o stiam cu totii ...nu mai exista...
Ai facut o alegere foarte bună ca ai mers la Dinamo,i-ai îngropat pe aia apoi cariera ta a luat-o încet la vale...fotbalist submediocru...caracter zero...iauzi aștepta autobuzul...deci l-au ginit golanii ca are ghete șmechere si de aia l-au alergat....vai viata ta!:)))))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.