Alte știri din fotbal
Trei amicale tari pentru Rapid în cantonamentul din Austria: adversar de cupe europene
0
Șeful lui Dinamo îi lansează o invitație publică lui Giani Kiriță: „E binevenit!”
0
Nicolescu a confirmat alte 3 plecări de la Dinamo și a explicat nebunia cu Alex Pop: „A fost ideea unui acționar”
6
Gigi Becali, convins să îi dea o șansă: „Așa se laudă el: «Mă duc acum la FCSB și vreau să fie anul meu, sparg, distrug»”
4
Știri din fotbal internațional
El este românul cu rol la finala Ligii Campionilor, PSG - Arsenal
0
PSG - Arsenal, marea finală a Ligii Campionilor » Primele imagini de la stadion: echipele de start
7
Carlo Ancelotii, verdict în privința prezenței lui Neymar la Mondial: „Ca să fie clar”
0
Sinergia patronului Șucu între Rapid și Genoa: „Sunt norocos. Am doi Dani, unul la Genoa și unul la București!”
1
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
2
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
„Sunt absolut sigur că Putin a aprobat ideea ca dronele rusești să poată fi ...
Libertatea
Ce înseamnă pentru români facturile calculate în euro
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Stucane, esti atat de prost ca nici la radio erevan nu ai loc. Partida a fost in sarajevo dar cu zelezniciar si in 84 nu in 82. Deci gabor avea 26 de ani su prea mai era tanara speranta. Al
Nimic nou, d-aia e urata Dinamo in toata tara...
Iar titlu anti-Mircea Lucescu, cand de fapt reiese ca a "driblat" in mod inteligent o sanctiune, facand un bine fotbalului romanesc si lui Gabor personal??
Meciul tur a fost extraordinar, Sarajevo alinia o formatie redutabila cu Susic, Petrovic, Vujovic in prim plan. Oaspetii au condus cu 2-0, apoi revenirea hunedorenilor a fost de zile mari, la 4-2 regretatul Klein rateaza o monumentala ocazie (putea fi 5-2 !!!) de la cativa metri suteaza peste poarta, apoi conform legii nescrise “ocaziile ratate se razbuna”, jocul s-a terminat 4-4. In meciul retur, n-a fost istorie, gazdele s-au impus clar. Mirciulica nationalu’ povestea recent ca i-a dat doua palme in vestiar lui Raducioiu dupa Dinamo- Anderlecht din ’90 pentru a nu repeta eroarea comisa de Gabor.
Corect, dar Andone, Klein, Rednic, Mateuţ, s-au facut oameni venind la Dinamo, pe cand Romica a ramas o veşnică promisiune!
Vezi ca esti in eroare, cu aia au jucat Craiova! Corvinul a jucat cu FK Sarajevo!
Bai handel în ploaie zisu,Victoria a fost echipa MILITIEI , loossere
Știre ...exact marca gsp și sincer ,spre binele vostru( voi vă faceți de râs) ar fi bine să corectați cumva! Toți oamenii puțin mai informați,știu cum că victoria era echipa securității! Așa cum steaua era echipa oltenilor ceaușescu,iar dinamo echipa MI!
Gabor nu ştie nici acum că Dinamo era echipa MI şi că făcuse armata la Trupele de securitate (jandarmii de azi, păzeau obiective)...Echipa Securităţii a fost Victoria, apărută în Divizia A în 1985. Gabor era un fel de Mihăilă de acum. Juca pe stânga, tehnic, mic şi iute. Au fost zvonuri că a vrut să rămână în Australia. Probabil a fost tentat cu un transfer uriaş pentru el, pentru că nu şi-a mai revenit niciodată...
Deci se pare ca singurele metode de a face performanta sunt fie banii (vezi PSG REal Barca City samd) sau politicu (vechile echipe din est). Adica aduci jucatorii buni cu salarii mari sau cu arcanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.