Alte știri din fotbal
Robert Bădescu, fundașul lăudat de Șucu la Rapid, a semnat cu alt club din Superligă
1
Obiceiul alimentar al noului transfer de la FCSB l-a impresionat pe Mihai Stoica
0
Mihai Stoica a anunțat noutățile din mercato de la FCSB » După Luca Stancu, încă două transferuri sunt aproape gata
6
Gigi Becali a pus mâna pe telefon: „Mi-a zis că vine Drăguș”
1
Știri din fotbal internațional
Pe cine preferă Cornel Dinu între Leo Messi și Cristiano Ronaldo: „Din toate punctele de vedere!” + Marea favorită la titlul mondial
0
Crede că Tuchel a pierdut vestiarul în fața unui star englez: „Nu mai e el șeful!”
0
Accesoriul lui Erling Haaland a făcut senzație la întoarcerea în Norvegia
1
Continuă sărbătoarea de parcă ar fi câștigat Campionatul Mondial! Azi s-au mutat pe stadion
1
Lifestyle
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Vinicius s-a împăcat cu Virginia » Fotografia „interzisă” care i-a dat de gol
1
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din istoria fotbalului românesc nu a fost abandonată
11
Când a apărut ea, nimeni nu s-a mai uitat la Haaland și Kane » Ivana Knoll a făcut show la Norvegia - Anglia
9
Ce s-a vorbit în spatele ușilor închise la Cotroceni: variantele de premier ...
Libertatea
Cine l-ar putea împiedica pe Putin să folosească bomba nucleră. Garry ...
Adevărul
Ce s-a ales de stadionul lui Ceaușescu » Baza celei mai corupte echipe din ...
GSP SPECIAL
Cod galben de ploi torențiale, vânt puternic, descărcări electrice și ...
Libertatea
La noi vin doar sa-si relanseze cariera.... e exact ca si cum...a venit Júnior Moraes de la echipe liga2-3a din brazilia la gLORIA BISTRITA....apoi a urcat..CSKA Sofia, Metalurk Donetsk, Dynamo Kiev si acum Shakhtar Donetsk...pai doar nu credeai ca ramane la Bistrita lui Tata Jean pe 4000 E luna, cand la Shakhtior poate are 200-300 mii /luna, LOGIC!!
Si montini ce cifre a avut pana sa ajunga la dinamo? Asta e valoarea campionatului, nu m ar mira ca tipul sa ajunga golgheter.
Daca este asa de bun - asa cum pretinde impresarul sau - de ce nu a prins un contract banos intr-un campionat mai bun - poate si o liga secunda - de afara ?
Cum face Botoșani, aduce jucători de calitate. Fabbrini, Ongenda, Roskopf, etc
A jucat impruumutat la Torque, 25 de meciuri la profesionisti, 3 goluri in 12 luni. Atacant de calibru, pentru Botshani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.