Alte știri din fotbal
Înainte de baraj, Andrei Rațiu a numit adversarele pe care le vrea la Cupa Mondială: „Întotdeauna am vrut să joc cu el”
0
Rapid, în căutări pentru un nou transfer » Postul vizat de Costel Gâlcă
0
Eddy Gnahore a spus ce își dorește pentru a semna prelungirea cu Dinamo
0
Scenariu de groază la FCSB » După Bîrligea, un alt jucător poate rata derby-ul cu Dinamo: „Vom vedea după antrenament”
0
Știri din fotbal internațional
Frauda secolului » Un club celebru a plătit 120 de milioane de euro pentru 5 jucători care nu au ajuns niciodată la club!
0
Virgil van Dijk, desființat în direct după ultimul meci: „Un laș! Scapă nevinovat, vina e mereu a celorlalți”
0
Harry Kane, noul James Bond! Imagini spectaculoase
0
Încă o provocare! Cristi Chivu, la ora duelului cu antrenorul pe care Inter l-a vrut înaintea lui
0
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Cine transmite barajul Turcia - România
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Ce lefuri aveau securiștii din România în anii de glorie ai comunismului. ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Deținutul Stefan și-a chemat soția în celula intimă dintr-o închisoare de ...
Libertatea
patronul fraierule
Mai prostilor, ziceti-imi un singur jucator ungur de la CFR.
ASA ASA ULTRANATIONALISTILOR:))) URLATI URLATI :))) inainte sa citesc articolul si comentariile woastre mi-am zis: GIGI aku va sari in aer !dc trebuia sa-l puna p baiatul asta (mai mik la warsta ca mine cu 1 an)LUPESCU(fecioara romana)? saracu' dk wa gresi cewa in fawoarea CFR ului...( de ex 1 fault la 20 metri si se wa marka din faza aia ....sau da 1 corner gratis ...)k asta au facut si arbitrii romani si se mai intampla!GIGI wa urla si wa jigni etnia mea!SINCER is STELIST si sunt sigur k STEAUA wa kastiga campionatul:))ASA E CORECT!In mare parte are dreptate GIGI BECALI minus jignirile lui... k dk e sa worbim de rasa nu prea este el ROMAN, si cred k UNGARIA si etnia mea este cu un gramm , cu 1 cm , mai RESPECTATA ca romania si romanii in general , p plan MONDIAL!PS: scuze dk am facut wreo greseala gramaticala!!! m-am grabit aku !CIAO!forzza STEAUA!!!
DE CE IL PUNE LUPESCU PE UNGUR SA ARBITREZE UNGURII? VREA DOAR POLEMICA,PUTEA SA PUNA PE ORICARE NUMAI PE ASTA NU. NU CRED CA KOVACS,CARE E UN BUN ARBITRU, VA TINE CU CFR DAR LUMEA ASTA VA CREDE SI LUPESCU SI SANDU PUTEAU SA EVITE ASTA DAR NU AU VRUT. ASTEPT CU NERABDARE PRELUAREA FRF-ului DE GICA POPESCU
Fmm Lupescule de nesimtit tocmai pe unguru asta l-ai pus sa arbitreze. Incep sa cred ca are dreptate Gigi. Asta e strigator la cer sa il puna tocmai pe unguru ala. Rusine Lupescule esti o scarba ordinara
Kovacs, nota 7 la Craiova - Iasi, cand a a ulat ERONAT un gol al Craiovei la 1-1???
lupescu si-a dat arama pe fata pozeaza in fata mare dar e cea mai mare curva, din atatia arbitrii l-a delegat pe bozzgorul asta tocmai la meciul chefereului
HAI CRAIOVA !!!!!!!!!!!!!!! Se va juca 100% pe teren
@MAc...un sUporter adevarat...Bafta!! p.s. Sunt suporter CFR...si nu sunrt ungur:)
La inceput ati presupus ca e blat la Iasi, cu toate ca nu ati cautat decat senzationalul. Acum ca baiatul asta e ungur. Deveniti un ziar de scandal. Scrieti despre sport, nu despre cai verzi pe pereti!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.