Alte știri din fotbal
Ultimele detalii din Turcia! Jucătorul de la CFR Cluj face azi vizita medicală și semnează până în 2030
0
Ce înseamnă plecarea lui Mihai Nădăban de la Dinamo: efect de domino!
0
Devis Epassy, tot mai aproape de plecarea de la Dinamo
0
Talentul uitat al României a numit cei mai buni 6 executanți de lovituri libere din istoria fotbalului românesc: „El pe primul loc” » Cum l-a ratat Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Brazilia - Maroc, primul șoc de la Mondial » Echipe probabile + cote
0
Opinie categorică din tabăra lui Dinamo: „Franța are toate șansele să câștige Campionatul Mondial”
0
Qatar - Elveția » Akanji și Xhaka înfruntă cea mai slabă echipă de la Campionatul Mondial. Echipele de start
1
Dincolo de mitul favelei: 4 fotbaliști din lotul Braziliei care au avut o copilărie îndestulată și au ales totuși calea sacrificiului pe gazon
1
Lifestyle
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
0
Katy Perry, în centrul atenției la SUA – Paraguay, alături de fostul prim-ministru
2
I l-a aruncat în cap lui Beckham! Reporterul GSP era la 3 metri distanță și a surprins întreaga scenă ciudată, la SUA - Paraguay
3
Toți o țin minte cu telefonul în decolteu, iar acum s-a întors după 16 ani! Larissa Riquelme, apariție de nerecunoscut la SUA - Paraguay
0
Acordul SUA-Iran va fi semnat duminică și Strâmtoarea Ormuz va fi deschisă ...
Libertatea
Istoria fascinantă a fotbalului. De la lupte violente pe maidane, la un ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
O țară din Europa face referendum pentru plafonarea numărului populației. ...
Libertatea
mi se pare corecta pozitia petrolului. daca steaua il vrea, sa dea ceva si sa'l ia din iarna. astia de la steaua s'au invatat la mocca. petrolul tre' sa cheltuie sa'l inlocuiasca. si sa fim seriosi, guilherme de azi, nu mai este cel plecat de la ghiajna. doi ani la petrolul, ca doi ani la academia de fotbal, cu prof. contra :)
Ai grija mare ce doresti altora ca s-ar putea sa te trezesti ca iti revine tie tot ce le doresti celorlalti mai ales de sarbatori !! Craciun cu impliniri !
nici un jucator bun al PETROLULUI NU o sa plece la infractore, indiferent ce vor pupincuristi berbecaliotI. noi URAM SPURCATII SI ASTA SE TRASMITE SI JUCATORILOR ASA CA .MWIE OILOR,SPURCATILOR DE SARBATORI SA AJUNGETI UNDE VA E LOCUL la cimitir
Ce meci a vazut magazionerul asta!...
Dinule te auto denigrezi singur ! Ai fost un presedinte respectat si ai ajuns sa faci comentarii din cele mai hazlii ! Poate datorita varstei si vederea ti-a mai slabit ! Incearca sa fi mai obiectiv ! Denigrarea nu ajuta pe nimeni ! Nu poti sa denigrezi ce ai mai bun fara sa afecteze celelalte echipe ! Poate inteleg acest lucru toti care se ocupa cu asa ceva !
poate ca daca jiji nu calca intr-o RIPA, reghe il aducea pe guillerme direct de la chiajna. daca...
,,c-am ingust la minte,, pari a fi tu sau cel putin la gramatica,omul e de departe unul dintre jucatorii buni si ar fi o pierdere mare sa plece,cu atat mai mult la steoaia,dar asta e,n-a-nceput Petrolul cu Gui si nici n-o sa se termine daca pleaca el!
Eu sper sa-l lase sa plece la steaua,ca nu mi se pare vreo scula de jucator.L-am vazut in meciul cu steaua si e subtire.Plus ca din declaratiile pe care le-a dat pare si c-am ingust la minte.
Ba domnule ,esti plictisitor.Lasa-ne dreq in pace, sau esti ruda cu rachita?N-ai lista cu toti antrenorii liberi de contract?
Un subiect de-amboulea...pe bune!! Baaaiii,..lasati-on buze sa se "amuze"..e aproape Craciunul si voua va arde de asemenea "meltenisme"??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.