Comentarii (17)
capca1
capca1  •  12 Ianuarie 2017, 09:42
Postat de ovidiu_3003 pe 11 Ianuarie 2017, 23:53

...nu e prost cine cere ...

Este prost cel care începe și termină, orice propoziție, cu trei puncte !

ovidiu_3003
ovidiu_3003  •  11 Ianuarie 2017, 23:53

...nu e prost cine cere ...

panzer_lehr
panzer_lehr  •  11 Ianuarie 2017, 23:36
Postat de timm pe 11 Ianuarie 2017, 22:02

gigca e dator vandut.

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

1669595786595625
Vasile Dima  •  11 Ianuarie 2017, 22:53

Eu cred ca Hagi nu poate sa ceară mai mult de 5oo de miipe Marin Jr! NU FACE BANII!

1669595786595625
Vasile Dima  •  11 Ianuarie 2017, 22:47

Hagi a tot vândut, dar nicio confirmare, oare chiar sunt buni?S-au sunt umflați de presa?

sultanamama
sultanamama  •  11 Ianuarie 2017, 22:33

4 milioane + procent la vânzarea ulterioară...ar fi o solicitare decentă.

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  11 Ianuarie 2017, 22:26

Importanta nu e suma sau echipa la care urmeaza sa plece, important e sa joace acolo si sa nu fie o noua teapa trasa echipelor de afara. Trebuie sa le dea de gandit ca jucatori de (considerati) de echipa nationala nu mai sunt capabili sa faca fata nici macar in liga a doua din China!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  11 Ianuarie 2017, 22:25

Viitorul a devenit un club mai puternic financiar decit Dinamo si cum in Capitalism asta e tot ce conteaza , GOOD LUCK !

godot
godot  •  11 Ianuarie 2017, 22:05

Hagi ăsta „prost”, așa cum îl gratulează diverși spețialiști de internet, o să ia din doi jucători formați de el mai mult decât a luat Dinamo în ultimii 5 ani din toate transferurile făcute.

844053945705936
Mimi Bulan  •  11 Ianuarie 2017, 22:04

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
Comentează