Alte știri din fotbal
După ani de așteptare, a ajuns la capătul răbdării! Ștefan Iovan, mesaj-manifest: „Mi se pare o tristețe! Să intervină cei care conduc România”
0
Președintele Universității Craiova: „Sper să nu regretăm ieșirea din Conference League”
0
Meci într-un decor pitoresc în România » Gazon acoperit de zăpadă, minge verde și munți de jur-împrejur
0
Adi Popa, la lansarea parteneriatului dintre Steaua și brandul lui Cristiano Ronaldo: „FCSB se va lupta la titlu, Craiova nu e favorita”
0
Știri din fotbal internațional
Purgatoriul trecut de Ionuț Radu: „Nu știam pe ce cale s-o iau. Dacă-mi spunea cineva acum un an, aș fi zic că-i nebun»!"
0
PSG îl avertizează pe Ousmane Dembele: „Nimeni nu este mai presus de club”
0
Echipele de start în Slavia Praga - Barcelona » Meci decisiv pentru catalani în cursa pentru top 8
0
FCSB, plină de încredere înaintea meciului cu Dinamo Zagreb: „Nu va fi o problemă”
0
Lifestyle
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
2
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
8
Bogații de la Davos și-au pierdut răbdarea cu Donald Trump și au ieșit din ...
Libertatea
Român din Suedia, surprins de iarna extremă: „Sunt confuz, nu plânge nimeni ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
„Am dat ordine foarte clare!” Trump amenință să „șteargă de pe fața ...
Libertatea
Nu-i spune nimeni lu asta cit de prost a ajuns? Inca putin si il intrece pe Becali. Mai mult s-ar putea ca Becali sa fie mai antrenor decit toti antrenorii din Romania si aici il includem si pe Hagi. Antrenorii din Romania sint needucati, nu se pot adapta la fotbalul modern, nu reusesc sa inteleaga noile metode din fotbal.
De parca e careva surprins ca toți aia trag cu ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Hagi mare fotbalist dar o nimicime ca om...Gică Asculta aici..Steaua adica Fcsb cum vreti sa i spuneti are de n spe ori mai multi suporteri decat voi..hehe..voi sunteți o echipă noua ca si CSA Steaua..ce ati vrea sa facem milioanele de stelisti..sa ne închinăm voua..ridicol
De acord cu tine. Dar mai pune cate o cratimă!
Citez "cat de mester este Hagi in exprimare nu este nimic nefiresc ca il ia la "per-tu...". Apoi il intrebi pe interlocutorul tau saca are prooietatwa cuvintrlor. I N C R E D I B I L.Daxa te aveam elev te lasam corigent.esti un fel de hotul striga hoti. Scri litere dar nu intelegi cuvintul sau ***, propabil ai mai auzit expresia.. scrie 2 pagini cu argumentatia ta , atat ai putut sa intelegi de ce este firesc ca Naum sa i vorbeasca la per-tu , in timpul serviciului( el moderator) pe un post tv unei persoane publice si mai in varsta decat dansul.O tempora.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca suntem indirect sau tangent cu subiectul discutiei fara sa ne mai " documenta" la dumneavostra care emiteti elucrubratii gen 10% investitie . intelegem ca pina acum s au investit acolo 90.000.000 de €uro..., 9 find ai lui HAGI.ca atat a investit pina acum dansul , conform actelor, datelor contabile.ce ai de esti atst de surescitat...!?
Hagi à furat toti copiii Romaniei in Cuba Hagi Danone, impleticindul si prostit pe Emeric Jenei, à luat Hotelul Nord din Mamaia la prêt de matineu, à scapat de retrogradare *** iar acum acest agramat incurabil impreuna cu *** Gica Popescu ataca jucatorii,Olaru si Tarnovanu.As vrea sa vorbeasca aceasta fata mare,Hagi, *** ***, cum s-au distribution banii de la fédération cand ei au fost jucatori, nimic la nivel de copii si junior, toti banii la baieti,apoi ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
vocsâții încep să-și schimbe culorile în Hagi. Nu mai țineți nici unul cu kfr "care va lua al 6-lea campionat la rând, bă ipocriților?
domnule Hagi, naum are dreptate: nu le puteti face d-voastra programul si nu le puteti spune cui sa faca galerie la televizor! trista e doar abordarea naum-geambasiana, citez: HAI, MA, GICA...etc si etc! stiu, inca aveti impresia ca naum, geambasu, stucan sint ziaristi! nu sint! asta e tot! p.s. nu va urez bafta pentru meciul de duminica- nu aveti nevoie de noroc! sinteti, azi, cei mai buni!
Hagi are dreptate, atunci când spune că se vorbește non-stop despre FCSB și Gigi. Pe de altă parte, nu poate impune profesionalism unora de la un trust precum Digi!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.