Comentarii (24)
haideusicfr
haideusicfr  •  26 Noiembrie 2016, 09:56

Mai minuscule,pe cat de mare ai fost ca fotbalist ,pe atat de mic esti ca antrenor-manager. Esti mandru ca ai batut-o pe ASA. Tg Muresenii sunt pe nicaieri. Sunt practic desfiintati. A venit Gazul si a fost aproape sa va bata. A venit si CFR-ul si ati avut noroc de faptul ca si-au dat singuri cu stangul in dreptul provocand doua penaltyuri nesperate. Mai dura meciul 5 minute si egalau. Esti in crize ,hagi nu-ti smti bine locul ,vrei sa pleci la turci ,strigi mereu la tv ca jucatorii tai merita mai mult etc .Nu-i bine ,nu inghiti faptul ca esti o marioneta de-a lui Becali ,dar fara el ati fi in insolventa.

haideusicfr
haideusicfr  •  26 Noiembrie 2016, 09:48

Plin de *respect* te-ai retras din fata lui Gigi. Te-ai lasat batut.Fara respect l-ai dat afara pe cel mai bun jucator, cel mai experimentat ,Pablo Brandan. ***. Sa-ti dispara zambetul siret . *Inteligentule*!.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

sexilian
sexilian  •  26 Noiembrie 2016, 08:25

pentru stangul lui hagi,jos palaria,merita statuie,restul corpului e BUFA BUFA......

cliff2000
cliff2000  •  26 Noiembrie 2016, 08:21

Gica,bate si da-ti viata pe teren si cu FCSB asa cum faci cu celelate echipe!!!La ce persoana publica si istorie ai iti place sa te arate lumea cu degetul dupa fiecare pozitie de capra sau misionar in fata ***?!Pe bune,ai demnitate.Sanatate!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigdeal
bigdeal  •  26 Noiembrie 2016, 07:51
Postat de Mihai Ungureanu pe 25 Noiembrie 2016, 23:56

Am fost afara mai mult decat o sa fii tu,nu generaliza,*** a fost un fotbalist si atat,in nici un caz bun roman,in nici un caz mare caracter,in nici un caz mare fotbalist.A intrat in fotbalul mare prin spate,vezi episodul Sportul,Steaua si a iesit la fel,episodul echipa nationala.Ce mare succes a avut Romania cu ,scuze,hagi?

mihai ungureanu e roman adevarat. Mai lasati-ne cu Hagi. Cine e Hagi? Ar trebui sa promovam mai mult *** ungureanu mihai, nebraska, crotalie, etc, etc, etc.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

stampede
stampede  •  26 Noiembrie 2016, 06:24

De Hagi poti sa spui multe. Ca e semianalfabet, ca e un antrenor slab, ca de cativa ani incoace au inceput sa-i plece pasaricile de acasa dar ca a distrus tara e prea mult. Daca si Hagi a distrus tara, atunci ru esti caz de Obregia sau Socola. Dute repede ai fa-ti un control. Daca problemele tale mintale vor avansa mai mult decat la novel la care sunt acum s-ar putea sa nu te mai recuperezi niciodata.

gerulozaurus
gerulozaurus  •  26 Noiembrie 2016, 02:24

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  26 Noiembrie 2016, 00:17

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bvd_magheru
bvd_magheru  •  26 Noiembrie 2016, 00:14

Ba eu chiar cred in eugenics . Tu nu esti european . Esti un temebel asiatic ..https://www.youtube.com/watch?v=Wxeimb8trDM

432585013533469
Mihai Ungureanu  •  25 Noiembrie 2016, 23:56
Postat de ftwraku pe 25 Noiembrie 2016, 22:56

am folosit tableta dar esenta la acele 2 mesaje s-a inteles .. noapte buna .

Am fost afara mai mult decat o sa fii tu,nu generaliza,*** a fost un fotbalist si atat,in nici un caz bun roman,in nici un caz mare caracter,in nici un caz mare fotbalist.A intrat in fotbalul mare prin spate,vezi episodul Sportul,Steaua si a iesit la fel,episodul echipa nationala.Ce mare succes a avut Romania cu ,scuze,hagi?

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează