FOTBAL  »  Superliga  »  VIITORUL

Hagi jr. are zilele numărate la Viitorul » Când poate fi transferat Ianis: "Au venit mai mulți scouteri să-l urmărească"

Articol de GSP - Publicat luni, 23 iulie 2018 19:33

Cristian Bivolaru, directorul general de la Viitorul, susține că Ianis Hagi (19 ani) a fost urmărit de mai mulți scouteri la meciul din prima etapă pierdut cu Dunărea Călărași, scor 0-1 Detalii AICI.

"Au venit mai mulți scouteri din Franța, Belgia, Rusia, astfel că sunt șanse ca Ianis să plece în această vară de la Viitorul", a declarat Bivolaru la Look TV.

Rămâne de văzut ce concluzii au tras impresarii, ținând cont că Ianis n-a reușit un meci bun cu Dunărea Călărași. Mijlocașul a ratat o lovitură de pedeapsă în minutul 45.

Ianis Hagi a avut o aventură de un an și jumătate la Fiorentina, însă anul acesta a revenit la echipa condusă de tatăl lui.

1.500.000 €e cota de piață a lui Ianis Hagi, conform transfermarkt.de

Citește și:
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
Nationala
Ianis Hagi a „rupt moda” la Mogoșoaia » Primii fotbaliști sosiți sub comanda lui Lucescu
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
Nationala
Mircea Lucescu a decis cine apără în Turcia - România » Cum va arăta echipa la Istanbul
Nicolescu atacă legenda lui Dinamo: „Nu este o prezență pozitivă la TV!”
Superliga
Nicolescu atacă legenda lui Dinamo: „Nu este o prezență pozitivă la TV!”
Scandalos: selecționerul Buricea NU a știut regulamentul! » Și-a încurcat decisiv jucătorii la ultimul time-out din rușinea cu Turcia
Handbal
Scandalos: selecționerul Buricea NU a știut regulamentul! » Și-a încurcat decisiv jucătorii la ultimul time-out din rușinea cu Turcia
Două mari lanțuri de fast-food intră în România
Profit.ro
Două mari lanțuri de fast-food intră în România
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”

Alertă: s-a accidentat înainte de Turcia - România! Pe cine a chemat Mircea Lucescu


Comentarii (21)
blocatu
blocatu  •  25 Iulie 2018, 05:39
Postat de hannah.robinson pe 23 Iulie 2018, 21:51

Asta ca viitorul ar avea suporteri chiar e hazlie

stai linistit, nu sta mai rau decat restul competitoarelor, unele chiar de traditie! sau poate tu numesti suporteri pe nebraska si mai stiu eu care freaca menta toata ziua pe gsp si se balacaresc!? e hazliu sa zici ca orice echipa are suporteri in afara de Craiova, daca o iei asa!

200330753699692
Ioska Cotoz  •  24 Iulie 2018, 09:22

pe cie sa urmareasca poate pe Gica Hagi ca antrenor si care se inerveaza pe fiecare jucator numai pe Ianis nu.Ianis are un nume celebru dar este departe in fotbal au avut dreptate uni antrenori in privinta lui Ianis.

mplttev
mplttev  •  23 Iulie 2018, 22:33
Postat de xnread pe 23 Iulie 2018, 20:45

Bună seara. Dacă e adevărat îi doresc succes, totuși în mass-media belgiană nu apare nicio informație cu privire la subiect, deși am căutat o confirmare.:)

Mai bagă tasu bani la gazetă să se spună de bine să urce prețul, toată lumea îl vrea pe Ianis! :))

Vezi toate comentariile (21)
Comentează
Close