Comentarii (11)
alin_sav
alin_sav  •  13 Decembrie 2016, 00:15

Au facut ceea ce era normal sa faca, au dat jucatorul clubului care oferit cei mai multi bani, restul nu conteaza, nu e clubul Viitorul dator sa investigheze cursul banilor sau daca ce au facut ciprioti e moral, legal sau nu... Deci mult zgomot pentru nimic, aveti ceva impotriva de scrieti mereu articole de-astea? Pana una-alta, Hagi e singurul care descopera jucatori tineri, Viitorul a ajuns pe primul loc, meritat! Bravo lor!

Comentează