Comentarii (11)
ottobraun
ottobraun  •  13 Decembrie 2016, 08:31

DNA sa intervina sa baje LA puscarie acesti samsari de copii ..

869192929839265
Dragos Bargaoanu  •  13 Decembrie 2016, 02:57

Regele are voie să fie controlat de DNA?Oare se va supăra?

ortega
ortega  •  13 Decembrie 2016, 00:20

Golanul e și hoț ...

borat101
borat101  •  13 Decembrie 2016, 09:01

Asta a zis si Becali, Borcea, Copos, dupa aceea a cazut in cloaca *** Gica Popescu. Hagi se crede Dumnezeu in mocirla de Romania. Dar uita ca in Romania din ce in ce mai mult INTERPOLUL si Autoritatile din Vest isi spune cuvantul, asta pentru ca Romanii nu isi poate pune la punct *** de nici 4 clase nu au.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

capca1
capca1  •  13 Decembrie 2016, 08:31

I-am făcut un bine ca să nu-i facem un rău !

10153267892110559
Dumitru Ciobanu  •  13 Decembrie 2016, 08:14

Descopera jucatori GRATIS sau pe Euro multi si negrii fara sa plateasca taxe?:

1013981461965460
Rafael Mazilu  •  13 Decembrie 2016, 07:28

Gica noi muncim și ne plătim taxele la stat prin diferite joburi, voi cu munca voastră cum de săriți taxele? Nu uita de saritura lui g.popescu direct în pușcărie!

200330753699692
Ioska Cotoz  •  13 Decembrie 2016, 06:41

dupa parerea mea se transfera jucatori tineri si talentati la o varstra la care ar trebui sa mai joace in campionatul intern macar pana la varsta de 25 de ani.acesti acesti fotbalisti ajung in campionate mai puternice unde se pierd.exemple;manea ,gicu grozavu,jucatoru de la ASA,stanciu,ianis hagi.

doze
doze  •  13 Decembrie 2016, 03:21

exista o inregistrare la o televiziune de sport, unde gica spune clar ca "Manea a semnat cu Chelsea!"

6.6.6
6.6.6  •  13 Decembrie 2016, 03:06

e clar ca ceva e putred.. a inceput sa umble la sentimentalisme...noi i-am facut un bine jucatorului... modul i care s-a facut transferul e destul de dubios. dela distanta. dar pina la un verdict al justitiei omul e considerat nevinovat. mai e o chestiune care scoate in evienta ceva: filiera, probabil doar una dintre ele, functioneaza de foarte mult timp probabil. oare de cind era hagi jucator? aceste filiere si modalitati de tranzactioanre nu sint inventate de noi. aceasta este un business pe faorte multi bani si e foarte foarte bine controlat de structuri mafiote.

  • 1
  • 2
Comentează