Comentarii (95)
gametable08
gametable08  •  13 Decembrie 2016, 01:39
Postat de gicab pe 13 Decembrie 2016, 01:17

Messi in ce liga juca ? Când la luat barca evident...

Plus ca si la Nationala le creste cota si pot fi vazuti de alte tari daca sunt buni si cumparati de echipe de club.Hagi are nevoie ca banii sa se roteasca vinde ia bani investeste.daca el ar vinde pe mai putin decat ar investi l ar ruina treaba asta..

iobag
iobag  •  13 Decembrie 2016, 01:34
Postat de gicab pe 13 Decembrie 2016, 01:17

Messi in ce liga juca ? Când la luat barca evident...

Esti sanatos maestre? crezi ca jucatori ca messi cresc in pom? si mai ales in romania ? :))))

gametable08
gametable08  •  13 Decembrie 2016, 01:32
Postat de gicab pe 13 Decembrie 2016, 01:17

Messi in ce liga juca ? Când la luat barca evident...

Vorbim de Messi cati sunt ca MESSI? Noi n avem un jucator la Nationala pe jumatatea lui Hagi dar sa vorbim de Messi.Messi si daca juca fotbal pe maidan tot ajungea la BARCA ,iti dau exemplu pe Dobrin el a fost remarcat si luat de pe maidan.sunt niste talente care se nasc o data la zeci de ani.ia-o logic nu e usor sa intretii o Academie nu poti astepta 15 ani ca sa prinzi un talent si sa faci bani cu el.ce cota avea Messi cand a ajuns la Barca una mica,acum ce cota are? :))Hagi ca sa intretina ACADEMIA si sa promoveze jucatori are nevoie sa castige bani,ca daca ar investi fara sa castige l ar manca falimentul ,nu stiu daca el are o avere de peste 50 de mil de euro,ceea ce este foarte putin pt un patron de Liga 1.

gicab
gicab  •  13 Decembrie 2016, 01:17
Postat de gametable08 pe 13 Decembrie 2016, 01:10

''Ar fi ramas iubit daca s-ar fi rezumat doar la o Academie unde sa creasca copii si juniori pe care sa ii vinda la echipele mari de la noi sau de aiurea '' :)) unde te crezi la tine la Dabuleni sa-i vinzi ca pe pepeni ?:)) este o tampenie ce spui ,pai daca s-ar face asa bani toti si-ar face ACADEMII ! tu nu intelegi un lucru de baza in LIGA 1 jucatorilor le cresc cota ! unde ai vazut tu ca cineva sa vanda un jucator de LIGA A 2a sau de la o ACADEMIE simpla sa ia milioane de euro ? jucatorilor le creste cota numai jucand bine si jucand in liga 1! ai vazut tu vreun transfer din Liga a 2a in LIGA 1 SA FII dat cineva milioane de euro..ce conceptie ai adica Hagi sa creasca jucatori apoi el sa-i dea pe preturi de nimic pt ca nu sunt consacrati intr o LIGA superioara si aia care-i cumpara sa-i vanda pe milioane de euro?!! esti un bun afacerist :)) Hagi are cea mai buna ACADEMIE de fotbal din RO si a dovedit asta in LIGA1 ca daca nu juca in Liga 1 nimeni nu stia ce ACademie buna are HAGI!

Messi in ce liga juca ? Când la luat barca evident...

gametable08
gametable08  •  13 Decembrie 2016, 01:10
Postat de bvd_magheru pe 13 Decembrie 2016, 00:54

Ar fi ramas iubit daca s-ar fi rezumat doar la o Academie unde sa creasca copii si juniori pe care sa ii vinda la echipele mari de la noi sau de aiurea dar din pacate l-a interesat mai ales liga 1 la seniori si asta l-a compromis total !

''Ar fi ramas iubit daca s-ar fi rezumat doar la o Academie unde sa creasca copii si juniori pe care sa ii vinda la echipele mari de la noi sau de aiurea '' :)) unde te crezi la tine la Dabuleni sa-i vinzi ca pe pepeni ?:)) este o tampenie ce spui ,pai daca s-ar face asa bani toti si-ar face ACADEMII ! tu nu intelegi un lucru de baza in LIGA 1 jucatorilor le cresc cota ! unde ai vazut tu ca cineva sa vanda un jucator de LIGA A 2a sau de la o ACADEMIE simpla sa ia milioane de euro ? jucatorilor le creste cota numai jucand bine si jucand in liga 1! ai vazut tu vreun transfer din Liga a 2a in LIGA 1 SA FII dat cineva milioane de euro..ce conceptie ai adica Hagi sa creasca jucatori apoi el sa-i dea pe preturi de nimic pt ca nu sunt consacrati intr o LIGA superioara si aia care-i cumpara sa-i vanda pe milioane de euro?!! esti un bun afacerist :)) Hagi are cea mai buna ACADEMIE de fotbal din RO si a dovedit asta in LIGA1 ca daca nu juca in Liga 1 nimeni nu stia ce ACademie buna are HAGI!

bvd_magheru
bvd_magheru  •  13 Decembrie 2016, 00:54

Ar fi ramas iubit daca s-ar fi rezumat doar la o Academie unde sa creasca copii si juniori pe care sa ii vinda la echipele mari de la noi sau de aiurea dar din pacate l-a interesat mai ales liga 1 la seniori si asta l-a compromis total !

bvd_magheru
bvd_magheru  •  13 Decembrie 2016, 00:50
Postat de gicab pe 13 Decembrie 2016, 00:37

***

Am fost prea tolerant dar sa stii ca la greu imi iubesc poporul . Domane fereste sa se bazeze vreo echipa de la noi pe meciul astora !

gicab
gicab  •  13 Decembrie 2016, 00:37
Postat de bvd_magheru pe 13 Decembrie 2016, 00:16

Relatia fin - nas la makidoni nu e ca la romanii ortodoxi . Astia sunt capabili chiar sa se culce cu verisoarele lor !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

para.para
para.para  •  13 Decembrie 2016, 00:33

Da Hagi, ai dreptate, nu voi trebuie sa castigati, ci fcsb trebuie sa castige, stim asta.

gicab
gicab  •  13 Decembrie 2016, 00:17
Postat de arsenie_b pe 13 Decembrie 2016, 00:14

***

Aveți wifi acolo? Sa știi ca primăvara problema se manifesta mai agresiv... acum te poți duce nu deranjează pe nimeni încă unu in plus

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10
Comentează