Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Noua scrisoare lăsată în vestiar face apel la fair-play: „Respectul valorează mai mult decât un meci trucat!”
0
Marcelo Bielsa: mit sau dezastru? » De ce Uruguay a pierdut cu Spania mai mult decât o calificare
0
Sindromul Certeze lângă Vancouver » Ne-am trezit cazați într-o vilă colosală la Mondial: cum păcălesc canadienii statul
1
Și-a prezentat scuzele pentru gafa care a „ucis” Uruguayul: „Nu am suferit niciodată atât de mult din cauza fotbalului”
0
Lifestyle
O jurnalistă celebră și-a chemat o prietenă și s-a dezlănțuit în Ibiza: „Am uitat de mare”
1
Elizabeth Omoregie s-a îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial! O are alături pe iubita handbalistă
20
A postat cum susține Columbia, iar imaginile fac înconjurul internetului
1
Georgina s-a pozat doar în ... tricou pentru a sărbători live golurile lui Cristiano Ronaldo! » Fotografia devenită virală
3
Primul răspuns direct primit de Nicușor Dan de la un penelist, după ce ...
Libertatea
Cum lovește Ungaria indirect în România prin Moldova. Asul din mâneca ...
Adevărul
Imagini de la casa unde a copilărit Ion Țiriac: „La început am făcut foame ...
GSP SPECIAL
Specialistul în comunicare politică Gheorghe-Ilie Fârte, despre atacul lui ...
Libertatea
Usurel Gica ca vine in play off-ul si o sa fii ciuca batailor ca anul trecut,tu bati echipele aflate in insolventa :))
"Valetul"a fost corect: "cat mai sus". Nu deasupra stapanului sau, Gigi Becali.
daca n-ar fi obligat sa-i dea lui Gigi meciurile, poate ca s-ar bate la titlu ! pe de-o parte la cat l-a umilit Gigi, n-ar merita asta, pe de alta parte Gigi l-a salvat de la retrogradare (2-5) si implicit de la un posibil faliment, daca ne gandim doar la banii din drepturile tv ale echipelor din Liga 1 ! asta e ...
E o aberatie,...nu cred ca Hagi vinde meciurile ciobanului,...dar e la fel de dictator ca celebrul oier!!! ; anul trecut a ajuns in play off,...si a pierdut toate meciurile,...de ce?,...pentru ca i-a dat afara pe Cernat si Nicolita,...cred eu fara motiv !!! ; acum l-a dat afara pe Brandan,...care fie vorba intre noi,..e un jucator exponential pentru campionatul nostru ; il imita pe Becali,..isi bate joc de jucatorii buni si ii umileste !!! ; are aceiasi aroganta ca Becali,...crede ca machedonii sint mai romani ca ,...Vlad Tepes, Mihai Viteazul si Stefan cel Mare !!! ; din pacate n-ai ce sa-i ceri,..unde nu e creier,...bate vintul !!! ; desi maninca fotbalul pe piine,..nu va fi niciodata un mare antrenor,...deoarece nu e pedagog,...iar acest lucru nu se invata,..crezandu-se REGE !!!
Toata lumea stie de *** lui Hagi, de cand sia batut joc de meciul cu Italia, cu fitele lui cu tot. Generatia lui Hagi a avut noroc ca nu a avut un antrenor la Nationala unde sa ii puna la punct, sa crezut toti cu nasul pe sus, si culmea sa cumetrit cu bi.s.nitarii iar acum vrea sa culeaga roade??? Sunt niste manarii si o *** in fotbalul Romanesc de iti ingheata mintea. Singura solutie, toti la puscarie cu Hagi cu tot. Hai terminate cu vrajeala asta ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ianculescu, cine te învață să spui așa ceva ? Un sportiv trebuie să fie mobilizat de a câștiga meciurile, inclusiv titlul ! Lăsați ipocrizia si falsa modestie ! Cine va învăța așa ceva este un BOU ! Sau cum declară unii atacanți, după ce marchează: golul meu nu e important, importanta este Victoria echipei ! ***, un atacant are întotdeauna obiectivul de a INSCRIE goluri ! În sport, nu are ce căuta falsa modestie ! Sau ca voi jucați pentru echipa, pentru glorie, etc, etc ! Nu, voi jucați pentru BANI, apoi glorie, echipa, bla, bla, bla ! Dar voi aveți APA în cap, nicidecum creier !
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
daca nu vindeau meciul infractorilor de la fcsb....erau pe primul loc
pot sa fie pe locul 2 vinde meciurile lui cioban
pe petrolul a retrogradat-o pe viitorul cind face jocul stelei
Cam suspect faptul ca Iasul si-a dat viata pe teren etapa trecuta ca s-o opreasca pe Craiova de a o mai stresa pe fcsb. Azi a trebuit sa le faca cadou acele 3 puncte furate Craiovei.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.