Alte știri din fotbal
Csikszereda - UTA, duel cu implicații majore în lupta pentru play-off » Echipele de start
0
Unirea Slobozia - Farul, debut la gazde pentru Claudiu Niculescu
0
Elias Charalambous acuză arbitraje contra FCSB: „Astea nu mai sunt greșeli umane!”
0
„Poate o să surprind un pic...” » Fostul „nouar” de la Rapid i-a scanat pe Gâlcă, Moruțan și Paraschiv, apoi s-a pronunțat la titlu: „Luptă în doi, fără Dinamo”
0
Știri din fotbal internațional
Dorin Rotariu, prezentat la noua echipă: va fi coleg cu un român
2
Noul antrenor de la Pisa l-a scos din primul 11 pe Marius Marin » Internaționalul român a intrat pe final în meciul cu Verona
0
Decizie neașteptată în LaLiga: duelul Rațiu - Moldovan, interzis! » „Se pune în pericol integritatea”
0
Sensul identității și modelul spaniol în Serie A: „După un trimestru de Erasmus, Chivu închide cercul la Inter”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
8
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
„Dezbrăcați în ger, legați de copaci, atârnați cu capul în jos, bătuți și ...
Libertatea
O campioană a României s-a îmbogățit cu banii de pe OnlyFans. Cândva nu-și ...
Adevărul
Ce poveste! Călugărița care dirija traficul în Italia e româncă și a jucat ...
GSP SPECIAL
De ce a izbucnit Bolojan când a fost întrebat cât costă ceasul de la mână. ...
Libertatea
Pai d'aia n'o fi fost luat, pen'că ăia or fi trecut de mult de litera A de'au ajuns acum la R ;)
Stiu ca e in lotul naționalei. Dar naționala a jucat deja…crezi ca a rămas la lot sa se antreneze pentru următorul meci (în septembrie)?;)
Uita te in lotul nationalei, poate l vezi mai bine, daca nu iti recomand on control la oftalmolog
Nu-i bai,du-te turbo...Totuși,joaca Madagascar exact acum cu Angola ,(pierde 1-4) și mă uitam sa vad daca joaca sau este in lot Abdallah...Lipsește,evident,dar remarc că aproape toate numele jucătorilor incep cu litera R ,după cum urmează. Ramandimbisoa, Randriamanampisoa, Ratsimbazafy, Randrianirina , Rabarijaona , Rafanomezantsoa , Rakotoson , Rakotondraibe , Razafimanana , Rajaonarivelo , Rakotoarisoa , Rakotoharimanana , Rakotonandrasana , Ramamonjisoa , Randriamirehitra , Ratsimbazafy , Razafimahatana , Razafimaro .
Foarte bine!
Nu e o pierdere. Problema e ca Pinocchio aduce doar de la Pecica și Afumați. Avem lot subțire tare, dacă mai pleacă și Olsen…La Opruț o fi plătit clauza sau și acolo au fost doar povești? Ca nu îl văd în lot.
Cat nu s-a accidentat, a fost bunicel.... De un an ia bani si nu joaca.
GSP sunteti siguri ca pleaca, ca sa nu ma imbat degeaba :))
Olsen si Oprut unde-s? Vai, ce lot subtirel!
A venit val vârtej.. a jucat de 3 lei și a plecat cu bani mulți.. Sărăcie la el în tara sau alte campionate La noi pe bani mulți adus și decedat la un alt nivel Promovam gloabele de la alți
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.