Alte știri din fotbal
Marius Croitoru explică tensiunile din finalul meciului Botoșani - Rapid: „De asta am primit cartonaș roșu!”
0
Zoran Mitrov și-a explicat gesturile nervoase de la schimbare: „Nu au fost pentru domnul Croitoru”
0
Mailat a ratat, VAR-ul i-a dat o nouă șansă: „Mi-am asumat!”
0
Pancu și-a mustrat public jucătorul, apoi a trecut la arbitraj: „Nu se impunea penalty!”
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul lui Zalgiris l-a chemat pe Liviu Antal în fața camerei TV: „Vreau să spun ceva despre el, n-am mai văzut o asemenea situație”
1
Aici s-a ajuns! Leeds plătește 47 de milioane de euro plus bonusuri pentru rezerva de la Manchester City
1
Craiova a dejucat planul bulgarilor de la Levski: „Conform procedurilor UEFA!”
2
Borussia Dortmund, transfer de 32 de milioane de euro
0
Lifestyle
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Celebra actriță a făcut mărturisiri la 3 ani după divorțul de fotbalistul acuzat de viol: „Am eșuat”
1
Iuliana Pepene, întrebată direct: „Cât de greu este pentru un bărbat să-ți câștige inima?” » Răspunsul oferit de prezentatoarea TV
15
Pe 29 iulie, noua sală de 4.670 locuri din România va găzdui debutul FIBA U18 Women’s EuroBasket 2026 - Division B
8
Reactorul nuclear 1 de la Cernavodă, oprit din lipsă de apă, pentru prima ...
Libertatea
Autostrada care va face uitată aglomerația de pe DN1 Sibiu - Brașov. Cum se ...
Adevărul
Primul fotbalist născut în România care a marcat în prima divizie din ...
GSP SPECIAL
Povestea incredibilă a unui marinar care a plutit o lună în derivă în ...
Libertatea
Stimati "jurnalisti"....aceste specimene sunt 100% opera dumneavoastra.Pe nimeni nu cred ca intereseasa care este opinia acestor scursuri ale societatii...daca nu apar la TV sau in paginile ziarelor nimeni nu cred ca le va simti lipsa.
Bine Turcu! Zi-le pe fata cum stii tu asa!
bai nea...rere....de cate ori l-ai auzit tu pe Mititelu ca si-a jignit vreodata jucatorii?
Turcu are limbaj de mahala pentru ca e un analfabet. Ce sa te mire la Turcu!!!! Nu se intreaba nimeni ca din cauza lor pierde Dinamo. Cand iti critici jucatorii non-stop e si normal ca ei sa fie oarecum timizi la orice faza. Si Dolha stie ca bosii sint cu ochii pe el. Bietul Dolha. Pleaca de la Dinamo, Emile!! Astia nu vor castiga niciodata campionatul din cauza celor care stau la oficiala. Dinamo are cei mai buni jucatori din Liga I dar au cei mai slabi conducatori care isi bat joc de ei.
Acesti nimeni din fotbal ( gen Turcu ,Mititelu)dar si din politica (vezi Vanghelie)nici nu ar trebui bagati in seama.Sunt clujean si aici (mai ales in anii 70 pina in 90)fotbalul era jucat si judecat de medici , avocati ,studenti etc oameni care ar rosii auzind asemenea declaratii in sport!
Moti din nou a gresit grav, de (cel putin) 2 ori si Zivny a gresit, si petarda de Curca, iar Ad. Cristea e degeaba pe teren... De ce numai Dolha e vinovat de fiecare data? MAI ALES ACUM CA NICI NU A FOST VORBA DE PENALTY??? PT CA NU E SUB CONTRACT CU BECALI, DE AIA!!! Afara turcu, p0rc3a, badea si becali!!! PS: voi urzicatilor... penalty mai penibil ca al vostru nu am vazut in veci.
E jenant ca acest personaj a ajuns sa vorbeasca in numele unui club ca Dinamo. Daca Dolha nu e bun, de ce el ca actionar nu a adus un portar mai valoros? De ce nu l-a tinut pe lobont?
O iesire a lui Turcu demna de porecla sa:PITICU PORNO
Am scris și aseară un comentariu dar nu l-ați afișat. Doream sa va felicit..! Ieșirile acestor personaje de desene animate sunt creația voastră, a ziariștilor. Voi i-ați promovat și le-ați ținut trena. Bravo, ați mai ceat niște nimicuri. Promovați în continuare oameni de nimic ca turcu, becali (tot clanul), borcea, dragomir etc!!!
"Dom profesor" Turcu e destul de bip cand vorbeste asa despre un om care a facut o greseala, nici macar atat de mare. Se vrea o copie a lui Becali, dar uneori e penibil.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.