Alte știri din fotbal
Fanii FCSB așteaptă transferuri, Mihai Stoica îi liniștește: „Putem ajunge în Conference și cu echipa asta”
0
„ADN-ul lui Dinamo nu mai există!” » Legenda clubului spulberă conducerea: „Ca la români! Vai și amar de capul nostru”
6
Atacant de 1,5 milioane € pentru FCSB! MM Stoica: „E foarte ușor să spui că nu ne facem treaba”
1
Steaua nu se mai oprește din transferat spanioli! Mai vine unul
8
Știri din fotbal internațional
Detaliul curios din vestiarul de la Mondial! S-a descoperit ce ascunde starul echipei într-o cutie mică
0
Haaland și colegii au dat „la vâsle”! + Replica virală despre duelul cu Mbappe: „Sincer, nu prea-mi pasă!”
0
Dider Deschamps a făcut haz de necaz, după meciul oprit 100 de minute: „Ce am făcut în timpul întreruperii? Am jucat cărți...”
0
Amenințări cu moartea la adresa soției unui internațional spaniol!
0
Lifestyle
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
A fugit de Mondial și a încins atmosfera pe insula milionarilor! Iuliana Pepene, escapadă în Mykonos: „Tu ești campioana”
6
Ce urmează după respingerea Guvernului Veștea în Parlament. Procedura ...
Libertatea
„Pe Instagram mă simt ultimul om”. Dezbaterea virală care scoate la iveală ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Guvernul Adrian Veștea a pierdut votul în Parlament / Grindeanu: „Ne putem ...
Libertatea
O sa ai Gigi echipa Steaua Pipera Machidonu SRL , si o sa-i tii in corturi la tine in curte printre statui! Si noaptea vei latra la luna singur in papuci si cu cojoc pe tine, ce erai tu odata si ce vei ajunge de acum inainte; jucatori pensionari, fara antrenor (ca nimeni nu poate lucra vreodata cu tine), cu suporteri doar copiii alora saraci de langa linia ferata de centura si care vor striga la banel ca la urs cand veti trece cu bicicletele pe langa ei... nu nu e un cosmar, e viitorul tau sarmane amarat cu duhul, Gigi !
Antrenorii cu educatie si caracter,nu pot accepta sa fie balacariti,umiliti de un oier analfabet.Jos palaria pentru cei care refuza.N.e.n.o.r.o.c.i.t.u.l. acum spune ca Bergodi facuse din neica nimeni, bici. Oierul este ultima creatura de pe pamint.Decit sa-ti fie rusine ca esti stelist,daca nu pleaca,mai bine sa se desfiinteze clubul.
Breee, ce-ai antenatu tu in dallas, nisipuri si cactusi e o chestie total diferita de o echipa de fotbal :))) Oricum tare intiativa ! :D
Propaganda
Domnule Becali, Am cautat sa i-au legatura cu dumneavoastra nu inteleg dece cautati antrenorii de perfomantza, niste vagabonzii cu ochii dupa ochii drakului banii Am jucat si am invatzat fotbal de mic copil la acest MARE CLUB CCA, la juniorii din cauza ca mama sa mutat in Dobrogea la Babadag am jucat la Granitul Babadag, sunt nascut in anul 1947 in anul 1988 am plecat in America cu 4 copii in Statul Texas Dallas, si aici m-am ocupat de antrenarea copiilor in particular, sunt crestin Ortodox, cu mare credintza in Dumnezeu, in urma cu 15 ani Dumnezeu ma intors cu 20 de anii , uitati-va la poza asa arata un barbat de 64 de ani? Domnule Becali vin ca antrenor fara nici un contract, nu vreau b
Numai niste mazete de jurnalisti pun botu' la toate emanatiile lui Becali. Isi bate joc de voi! Ar trebui sa-l platiti bine ca va da subiecte, zi de zi, in aceasta perioada de vacanta! Stati linistiti ca va veni antrenorul potrivit. By the way, chiar nu prezinta niciun interes pentru voi, faptul ca un guvern, pretins de dreapta, incearca "renationalizarea Stelei"? Ca ce altceva se ascunde in dosul actiunii Mapn recuperare a numelui si emblemei Stelei, dupa ce a semnat an de an contracte de inchiriere cu societatea lui Becali, a privit cu Steaua, salvata de la faliment de Becali, joaca in Europa an de an si continua traditia europeana Stelei comuniste?...
concecicao este mai slab decat Grig...mm-ul cred ca "a tras pe nas"....iat levy,uhrin.....presimt ca iarasi o sa fie"probleme"...alt an dus"pe apa sambetei".....
steaua dupa ce a fost condusa de comunisti... este acum condusa de ciobani.......mai rau de atat nu se poate ...hai steoaia la desfiintare........
indiferent de situatie,tot ciobanu antreneaza asa ca...sper ca intr-o buna zi,jiji sa plateasca pt raul care l-a facut stelei !!!
Exact Grigoras e superantrenor,aeriseste jocul si da forta ofensiva cum rar vezi...Dar nu vrea coana Miţa,poate ca Grig nu este ala care sa-i cante in struna.Pe de alta parte ce vroia Becali ? Sa-i stea antrenorii la coada la Palat ? S-a lamurit toata lumea ce hal de patron este,acum o face pe pocaitul,ca s-a schimbat ca a devenit mai intelept bla bla...dupa 2-3 etape insa ? Si din acest motiv nu mai vine nimeni.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.