Alte știri din fotbal
Emil Săndoi, „Eugen” de la Securitate: „Știe ce are de făcut la lot” + Ce a scris despre Gică Popescu „Petrescu” și conexiunile incredibile cu dosarul de agent al „Baciului”
0
Adrian Scarlatache vrea granzii în grupele Cupei României Betano: „Sincer, cu ele aș vrea să joc”
0
S-a stabilit unde se joacă Dinamo - FCSB » Ce pregătește clubul gazdă
0
Președintele clubului din Superliga prevede dezastrul, după umilința din Cupă: „Ăsta e bugetul. E posibil să-mi depun mandatul”
0
Știri din fotbal internațional
Giuleștiul, la 90 de minute de Liga Campionilor! Toate rezultatele serii din play-off
11
Filipe Coelho, schimb de replici la conferință: „Nu știți? Mai bine verificați”
1
Jucătorul de la FCSB a apărut în Giulești și s-a îmbrățișat cu patroana milionară, la meciul de Champions League
4
Echipa cu care Craiova atacă Europa! Coelho pregătește surprize pentru meciul de foc cu Ararat-Armenia
1
Lifestyle
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
25
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
2
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
2
Un medic din Tulcea a ales să sape gropi pe șantiere pentru 250 lei pe zi, ...
Libertatea
Românii pot face bani din reducerea voluntară a consumului de energie. Cum ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Românii pot fi plătiți să consume mai puțină energie. Cum funcționează noul ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa-l are neuronul excitat de nea jiji cand spune ""***""
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Romania ***. N-ai la ce sa te astepti de la tara cu 53% procent de *** Astia suntem, niste ***. Pe stadion stadion sunt tot la stadiul de injuraturi, bataie, aruncat cu obiecte (sticle, scaune, ***). Oglinda societatii e fotbalul nostru din L1, nimic mai mult nimic mai putin. Ce s-a intamplat la Cluj, talpanistii ce fac meci de meci, rapidistii... ***. Se potriveste perfect cu ce se intampla in tara, citeam azi de un biet padurar snopit in bataie la el in curte cu bate de alti ***, pentru simplul fapt ca si-a facut datoria. Romania ***. 30 de ani de "libertate" si noi ne-am dus tot in jos. Noapte buna, Romania.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu fcsb nu jucati asa !!
Intrarea principala era ocupata de familii ;))
esti dus rau cu pluta,un glont nu vrei sa primesti?
Pentru că noi nu suntem ca englezii (mulțumim lui Dumnezeu!!!) din acest punct de vede și în general vorbind! Noi suntem ca italienii , ca sud americanii , ca grecii , sârbi , turcii... CARE-I problema.?!? De ce scoatem noi din context întotdeauna și dăm exemple CÂND ne convine PE CINE ne convine?!? Bine nu au fost incidente majore... răniți și alte cele!!! Nu a fost decât o atmosferă senzațională așa cum este la toate meciurile Rapidului , cu suporteri PĂTIMAȘI... incandescenți... cum RAR se văd pe stadioane... din ce în ce mai rar DIN PĂCATE.!!!
Haos spuneti voi de la gsp ,comportamentul galeriilor arata nivelul lor de educatie care nu depaseste granitile ***.Petarde ,insulte obiecte zvarlite in teren asta inseamna pentru acesti asazisi suporteri ,,metode '' de incurajare a favoritilor.Pe deasupra voi ziaristi ii mai si laudati de felul in care isi incurajeaja favoritii.De ce nu luati atitudine si nu-i criticati cand au comportament violent.De ce nu le aratati felul in care in alte tari sunt sustinuti favoritii(Anglia de exemplu, unde echipele de fotbal nu au parte de fumul si zgomotul petardelor si nu arunca in teren cu obiecte atunci cand echipa lor pierde?)Dar pe voi ziaristii va intereseaza scandalul, sa aveti ce comenta.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Meștere , stai liniștit că galeria Rapidului este la ani lumină în fața voastră și a fost DE CÂND E LUMEA!!! Între galeria voastră și ce a Rapidului mai sunt câteva... cea a lui Dinamo , a CSAului , a FCSBului , a celeilalte Craiove , a Petrolului... Voi dacă sunteți mai jos de locul 7 nu mai vin pe stadion nici 500 de oameni , iar ăia au trecut dealungul timpului prin adevărate cataclisme și au rămas ACEEAȘI suporteri... cei mai atașați de culorile clubului , cei mai pătimași , cei mai constanți!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.