Alte știri din fotbal
Universitatea Craiova - Dinamo » Va fi „vulcan” pe bune: câți fani sunt așteptați la meci + Echipele probabile
0
„La asta ne gândim” » Cristiano Bergodi a trasat planul după 1-0 cu FC Argeș
0
Dani Coman și-a făcut praf fotbalistul de la FC Argeș: „Să nu te ducă capul?! Mai bine că nu îl am în față” + ia în calcul demisia
4
Dan Nistor așteaptă ajutor din partea lui Dinamo în lupta la titlu: „De ce să nu sperăm?”
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
7
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
9
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
20
„Al doilea șoc chinezesc” amenință să pună la pământ industria europeană. ...
Libertatea
Până unde poate merge răzbunarea unei femei înşelate: şi-a drogat soţul şi ...
Adevărul
CSM București desființează două secții sportive, dar își trimite gratuit ...
GSP SPECIAL
Cum au modificat criza politică și moțiunea de cenzură intenția de vot ...
Libertatea
Si ce? daca era Dan ministru se rezolva mai repede??? Sa fim seriosi, nu vedeti cat de incompetenta este??? Cum sa spui tu Ministru de Interne ca e lovitura de stat????? E nebuna?? Nu are masura cuvintelor?
vor stadion fără pistă ... moka ... doar mimamo :)))
Cred ca asta e problema principala pentru care Grindeanu e ingrijorat maximum zilele astea: stadionul Dinamo. Plus ca, Mama Omida stie deja care sunt sansele ca urmatorul ministru sa fie impotriva sau pro constructiei stadionului Dinamo. Va dati seama cat de tari sunt unii oameni? Pai nici Grindeanu nu stie cine o sa fie ministru de interne dar unii stiu deja care o sa fie pozitia lui legata de acest subiect. Incredibil!
esti liber sa cauti. vor fi antrenamente deschise, vor veni multi fani sa urmareasca antrenamentele, UEFA vrea facilitati pt ei. nu vrea terenuri in camp, vrea ca accesul sa se faca usor. pt unii par criterii aberante, pt altii sunt o rutina.
Asta e o minciuna.
ce legatura are asta cu stirea? esti prost!
in sistem play-off, sc fc fcsb 2003 SA nu va castiga niciodata campionatul. d-aia se trag sfori ca sa se elimine acest sistem.
Crezi cumva ca lui Grindeanu sau cuiva din guvern ii pasa..mai ales acum de un stadion care e in proprietatea CS Dinamo...concesionat pe viata lui Badea ...si pe care ar putea juca chiriasa Fc dinamo....???? Ati putea conta cumva daca eram in prag de alegeri...
una dintre conditii pu de UEFA este ca terenul de antrenament sa aiba cel putin 8000 de locuri, toate acoperite.
Dacă fcsb nu ia campionatul oare cați dintre voi ziariști *** vă dați demisia ?????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.