Alte știri din fotbal
„Dobrin sau Hagi?” » Singurul antrenor care i-a șlefuit pe ambii „magicieni” i-a răspuns lui Ioanițoaia + Cum se menține tânăr la 90 de ani
0
Pedepsit! Daniel Pancu l-a trimis la echipa a doua: „O să înțeleagă până la urmă”
0
„Spălare de bani” » Scandal în Bănie cu hotelul-fantomă de pe „Oblemenco”
9
Victorie la FIFA! Clubul din Superliga a câștigat procesul și are de încasat 1,3 milioane de euro
0
Știri din fotbal internațional
Tabloul semifinalelor Conference League: Răzvan Marin, eliminat de Andrei Rațiu, după un retur dramatic la Atena!
0
Gest de suflet pentru Mircea Lucescu, după ce a marcat în AEK Atena - Rayo Vallecano
0
Ionuț Radu, inexistent pentru spanioli, după dezastrul cu repetiție de la returul cu Freiburg » Ce notă a primit românul
0
Andrei Rațiu, catastrofal la Atena: două faze în care și-a „îngropat” echipa
1
Lifestyle
Primele imagini: noua Dacia Evader a fost surprinsă astăzi pe stradă!
0
Lovitură pe piața auto » Rivalul Dacia ajunge în premieră în Europa! E al doilea cel mai vândut model la nivel global
4
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Nicușor Dan a anunțat că va organiza referendumul pe justiție în mai puțin ...
Libertatea
Șoc în fotbal: fostul portar Alex Manninger a murit într-un accident rutier ...
Adevărul
Cine o provoacă pe Giorgia Meloni? O fostă aruncătoare de ciocan de la ...
GSP SPECIAL
„Nu ești mult mai mamă, dacă ai născut pe cale naturală”. Interviu cu prof. ...
Libertatea
In tara asta numai cu o revolutie mai putem scapa de toti hotii astia care conduc dupa legea lor.
Burleanu raspunde ca politicienii..ii intrebi daca au crescut salariul minim pe economie si ei iti raspund ca vara nu-i ca iarna...adica total pe langa subiect..se stie ca csu craiova este ilegal in liga 1, se stie ca fc u craiova a lu mititelu e craiova adevarata si a fost exclusa abuziv. Burleanu asta e un nimeni si un infractor !
dupa ce ca esti prost mai esti si misogin..asta daca nu esti vreo muiere :)
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
E caz de DNA, abuz in serviciu.
MIROASE A MIIIIITA DOMNU BURLEANU!
Aceasta doamna sau domnisoara este ca liniile de tramnavai- paralela cusportul in general si cu fotbalul in particular. Tine un blog pe Gsp dar nu am citit nici macar un singur articol sportiv scris de dansa, Nici macar un articol bine documentat ci doar niste randuri scrise dupa ureche. Pai tu critici niste lucruri dar esti varza in domeniul tau? Oamenii astia nu au pic de rusine, onoare, stima de sine, nimic! Acuma li se cere special sa scie randuri fara noima ori sunt atata de prosti incat nici nu realizeaza ca sunt prosti.
asta nu stie de capul lui si conduce fotbalul mocirlesc romanesc...vai de ....caramida lui, da-ti BAH DEMISIA, incompetentule mafiot care esti...poate faci public si prima aia pe care ti-ai acordat-o pentru calificarea la yEURO
Şi ce este aşa "incredibil" la dialogul ăsta? Burleanu a raspuns scurt şi exact la fiecare întrebare. Bine, nici întrebările nu au fost dovada vreunei sclipiri. Aţi trimis-o pe Andruşca la interviu...
Pilaful sarbesc consumat in exces constipa!Bai asta,de ce au jucat 2 echipe in Liga2 in turul 2013-2014?Echipa patronata de cine a fost dezafiliata abuziv dupa cum a decis Justitia din Romania?Echipa beneficiarului de bani fraudulosi primiti prin manarii de la ANRP(Rotaru,retinut de procurorii DNA pt. acest lucru)sau echipa aluia prost de gura si care a distrus din dragoste o echipa si ca s-a luat in gura cu mai-marii FRF?Termina cu prostiile panparghel!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.