Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Și cu cei care mai au un an doi de contract ce faci?... pentru ce mai sunt contractele?
Copile, cand un jucator nu-ti aduce profit inseamna ca echipa/clubul are sau va avea probleme. Si in acest caz trebuie promovati sau adusi alti jucatori care au potential de a aduce profit. Pricepi acum? Hai ca nu-i greu. :)))
Ce n-am inteles??? ''Pana la urma o echipa 100% privata, asa cum este Steaua/FCSB, trebuie sa tina cont in primul rand de acest factor - profitul -, altfel se ajunge in situatia falimentului/decesului'' - UNDE E PROFITUL??? Ca a scapat de un salariu? :)) Sau insinuezi ca nu isi merita salariul (tipic pt gandirea ficisibi-istilor care isi injura jucatorii la sfarsit de cariera/contract) ?
n_au, n-ai inteles nimic din comentariul meu referitor la decizia lui Becali de a renunta la Gnohere. Nu ma mir, frustrarea si neputinta echipei pe care o sustii iti intuneca mintea si nu poti judecata rational.
A fost un gurmand la fc5b! La csa nu a jucat, ca nu-l dorea nimeni acolo. Gigisti, ca va doare sau nu neuronul singuratic, grohere a jucat fotbal cu adevarat doar cand l-a antrenat Rednic! La fc5b golurile luu erau mereu niste scurgeri chinuite spre poarta a unor baloane chinuite inutil de acest bizon gigist...
Si-a atins obiectivul setat in 2018!...150 de kg!....bravo lui...
In primul rand nu merge FCSB/Steaua. Sunt 2 echipe diferite si se mai si judeca prin tribunale. In al 2-lea rand, te-ai scremut sa justifici decizia clubului, insa eu te anunt ca: Gnohere pleaca gratis - clubul nu va incasa nimic; iar daca ai ajuns sa te bucuri ca FC FCSB a scapat de plata unui salariu, asta inseamna ca sunteti exact acolo unde spune toata lumea: cu un picior in FALIMENT.
Majoritatea decide, oriunde pe glob...
Atacant bun pentru campionatul nostru, dar delasator, din pacate! Nu mai avea chef sa joace in ultimul timp, Vintila nu stia sa-l motiveze, i-ar fi trebuit un antrenor gen Rednic, sau D. Petrescu sa-l puna la treaba! Nu mai vorbesc ca a pierdut toate pregatirile (vara plus iarna), de abia se mai misca pe teren, cred ca acum in carantina a depasit sutica!:)))
Intr-adevar, Gnohere a mai scris o fila in istoria rusinoasa a clubului Fotbal Club FCSB - inca un jucator care pleaca umilit, cu scandal, lasat pe dinafara cantonamenului de iarna, apoi bagat in somaj si neprimit la antrenamente. Bine ca se desfiinteaza *** asta de club.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.