Comentarii (9)
sictir
sictir  •  01 Noiembrie 2022, 09:43
Postat de atomiculdan pe 01 Noiembrie 2022, 02:58

Draga Helmuth nu sunt fanul vreunui club romanesc! Nu pot, însă, sa ma mai satur de cata "revolta" este în sănul echipei care nu numai ca nu joaca fotbal *** adică CFR! Atâta *** ca la CFR mai rar! Iar hartuiala-tavaleala de fotbal corner ce joaca domnu"Dan se cheamă fotbal doar la noi în tara! Sa bagi atâția bani în niște ciomgari și cotonogari care se cheamă fotbaliști mi se pare penibil! Putina lume spune spre ex ca domnul culturist alergător Deac trebuia eliminat la galben pentru ca trebuia sa fie al doilea! Jocul CFR la minge seamănă mai mult a lupte în iarba! Care e ideea tactica? Fura mingea de la fraier și fugi cu ea spre poarta dacă poți! Cam asta e tot fotbalul cotonogar a la CFR! Mulțumim

Comentariu de ignorant sadea, comentariu românesc 100%. Imi dau seama dupa user ce poamă esti. Nu ai habar deloc de fotbal, nu te pricepi!

atomiculdan
atomiculdan  •  01 Noiembrie 2022, 02:58

flob
flob  •  31 Octombrie 2022, 23:20
Postat de sictir pe 31 Octombrie 2022, 22:11

Cea mai mare nemernicie de arbitraj in acest sezon. In mod normal, acest arbitru incompetent nu trebuie sa mai fie delegat vreodata in liga 1.

Ciudat ..când ți se scoate mingea din poarta fara nicio explicație, nu a fost "cea mai". Sau când fcsb primește un penalty EXACT LA FEL ca al doilea de aseară, nu era nici ăla "cea mai".

flob
flob  •  31 Octombrie 2022, 23:10

Dar nu v-a socat vineri când arbitrul a sunat repede finalul când farul era în corzi și Fcu era calare pe ei?

cirus11  •  31 Octombrie 2022, 21:57

Ala a fost si pentru mine momentul in care am vazut tendentiozitate. S-a tras de timp in prelungiri, au trecut 5-10 secunde peste cele 6 minute, pai orice arbitru normal lasa cornerul in ultimii ani. El nu a facut-o, de ce?

boooog77
boooog77  •  31 Octombrie 2022, 21:47

Și, in plus, Mutu a ținut și degetele încrucișate la lovitura respectivă. Așa ceva nu se face în fotbalul mare. Chestia cu tragerile de timp în minutele de prelungire se poate rezolva foarte ușor prin cronometrarea ca la baschet a minutelor respective. Daca cronometrul se oprește, sigur nu mai vezi niciun jucator pe jos ca nu mai are interes.

Moshu
Moshu  •  31 Octombrie 2022, 21:45

Pai cum era sa lase sa se bata cornerul ala ?Daca dadeau aia gol isi strica munca de o seara !?