Alte știri din fotbal
Alertă la Craiova după victoria cu KuPS! Ce a dezvăluit Anzor Mekvabishvili: „Purtăm numele României”
0
Florin Prunea, despre derby-ul Dinamo - FCSB mutat la Cluj: „Este incredibil ce se întâmplă acolo”
1
Când poate juca George Pușcaș din nou pentru Dinamo
0
FC Argeș - Farul, meci tare în etapa #5 din Superligă » „Marinarii” lui Sabău, test dificil pe terenul liderului. Echipe probabile
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Altay Bayindir vorbește despre concurența cu Ionuț Radu
0
„Putem juca și noi un asemenea fotbal?” » Antrenorul CFR-ului, discurs complex după înfrângerile cu Tromso
0
Acord total cu TNT Sports » Steven Gerrard, de la „împrumut” la „achiziție”
0
Lifestyle
Cristiano și Georgina au semnat contractul prenupțial » Detalii noi de la cea mai discretă nuntă a anului
0
Aryna Sabalenka a pozat pentru Time, pe tocuri și în costum de baie, pe un teren de baschet
2
După Tulcea, o nouă sală polivalentă ultramodernă e 99,99% gata în România » IMAGINI + marea problemă
7
CFR Cluj joacă diseară pe unul dintre cele mai spectaculoase stadioane din lume » Imagini fabuloase cu aurora boreală
0
Românul Adrian Kercso, recunoscut ca deținut politic de Centrul ...
Libertatea
Testul auto care a împărțit internetul. „Să le suspende permisele celor ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
România importă masiv energie după oprirea celor două reactoare de la ...
Libertatea
Nu o să spun că ești prost , că după cum scrii nu pari ,dar o să-ți spun că faci pe prostul , că așa îți convine ție acum. Deci încă o dată Dacă vrei să joci la Ploiești , fie că ești Steaua , Rapid , sau Dinamo.... DACĂ FC Petrolul Ploiești spune NU , atunci nu vei juca acolo , chiar dacă stadionul este făcut din bani publici. Pentru că este stadionul lui Petrolul , făcut pentru Petrolul , administrat de către Petrolul (sau de către primăria Ploiești dar FOLOSIT de Petrolul). Scurt pe doi. Asta este treaba. Așa stau lucrurile de când este Lumea. Cum spui tu și alții care o fac pe proștii , este Arena Națională , dar NU stadionul Steaua , sau Giulești , sau Dinamo , sau Petrolul , sau UTA , sau Mioveni sau....(cam) oricare alt stadion de fotbal din România. Dacă vrei să joci acolo , îți trebuie acordul clubului PENTRU CARE A FOST FĂCUT STADIONUL (chiar dacă acesta a fost făcut "din bani publici")!!!
Suporterii de la U Cluj sunt înfrățiți cu cei de la Dinamo,as vrea sa vad un baraj între cele două...sa vezi ce frați sunt.
Mie imi miroase a ddbist mascat. La ei e o traditie sa se dea suporteri ai altor echipe si sa dea in FCSB. Asta ca sa dea impresia ca nu doar ei sunt antiFCSB...::::)))
Tu spui realitatea pe care o vezi tu d acolo din satul tau. Daca tot te dai suporter U Cluj, nu inteleg disperarea asta a ta in legatura cu stadionul din Buc. Vezi ca si la Cluj stadionul ala e construit tot din bani publici.
Deci nu e făcut din bani publici?:)))))) Deci Steaua București este o echipa departamentală de stat...care primește cadou un stadion făcut cu bani publici(tu le poți spune cum vrei tu dar ei tot publici sunt) plătește o grămadă de bani ptr administrare și întreținere...tot din bani publici...dar refuza sa o închirieze și implicit să primească bani care să-i acopere cheltuielile...observi ciudățenia?Statul a făcut ceva din banii lui...i l-a dat cuiva care plătește întreținerea tot din bani publici...tare :)))
Asta și încă unul pe aici. Protejați de ai tai, a? :)) Știi foarte bine 2 lucruri dar refuzi sa le recunoști! 1. Nu aveți drept de promovare! 2. Dacă vrem o sa jucam im Ghencea. Ah, mai e unul. 3. CSA e o clonă! :))
Ni unde era priceputu’! Te-am văzut bre, cere-te singur afara! :-)))
Tu nu prea te pricepi la cum merg lucrurile în realitate, este? Mai mult cu tik toku pe net. :)) Ah, și cu 196535743 de comentarii aici :))
După cum spuneam: bla...bla...bla... Eu vă spun realitatea din teren cum este peste tot în Balcani , Europa Centrală și de Est ȘI în câteva țări din Occident cu fitbal mult peste al nostru , iar voi îi dați înainte cu "Trăiască Republica"!!! Dar eu eram "tălâmbul"! Stai jos , ai nota DOI.
Ce spui tu este doar bla... bla... bla. Eu înțeleg foete bine cum stau lucrurile , așa este DE CÂND E LUMEA , și este și normal așa să fie. Ce spui tu cu "legalul" , cu "ne legalul" sunt doar vorbe goale și apă de ploaie. Realitatea din teren este cum am spus eu. Vrei să joci la Ploiești? Dacă nu vrea clubul Petrolul să joci pe stadionul LOR , nu o să joci! Poți să te dai tu și cu k**** de Pământ. PUNCT!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.