Alte știri din fotbal
„Bomber vero” » Viitorul „nouar” al naționalei României s-ar putea numi... Pellegrini! Deja face senzație sub tricolor: „Atacant de careu, marfă rară”
0
România U19 - Ucraina U19, ultimul meci din cadrul Turneului de Elită
0
Negocieri-șoc în plin război » Federația Iraniană de Fotbal a contactat deja FRF
4
România U18 - Danemarca U18, la Clinceni, în calificările la Campionatul European: ambele au maximum de puncte
0
Știri din fotbal internațional
Mercato problematic » Transferul care provoacă neînțelegeri între Chivu și șefi
0
Barajele decisive pentru Campionatul Mondial » Europa își află astăzi ultimele 4 reprezentante la turneul final
0
Selecționerul Spaniei îl provoacă pe Hansi Flick: „Risc și mai mulți jucători de la Barcelona!”
0
Rivalitatea dintre Cristiano Ronaldo și Lionel Messi s-a mutat pe piața transferurilor!
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
3
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
7
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Toți rușii să lucreze în ture de 12 ore, inclusiv sâmbătă, propunerea unui ...
Libertatea
Mircea Lucescu și-a luat adio de la națională, de pe patul de spital. ...
Adevărul
„Minciuni!” » Replica Monicăi Iacob-Ridzi, după primul episod al ...
GSP SPECIAL
Ramona Miletic, românca ajunsă viceprimar în Viena: „Percepția austriecilor ...
Libertatea
Cocalare,bine ca strainii de la echipa lu Neagoe nu sînt chinezi sau coreeani,ca vedea Neagoe pe dreacu-trebuia sa învețe chineze?coreeana ca altfel dădea de dreacu! Toți jucatorii romțni care au jucat afara au invățat limba țării respective-ăștia ,,portugejii” de ce n-o învață?? Ori e ,,proști” ori e ,,proști”?
Vai, dar ce va mai freaca grija de echipa asta, aproape ca nu e luna sa nu scorniti cate un fake news despre ea... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici fostul premier nu stia vreo limbă străină, d-apăi un amărât de antrenor :)) inacceptabil, oricum.
Intre timp prosport a sters stirea pe care gsp-ul a citat-o. Nici macar nu era semnata. Asa se face jurnalism la noi...fake news la greu.
Vai de capul tău... Așa echipă, așa suporteri...
Noroc pe capul tau ca prostia nu doare.
Noroc pe capul tau ca prostia nu doare.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cu ce o sprijini Neluțu Varga greva?...
Când a ajuns geană mare antrenor? Și asa mi s-a părut dubios meciul lui cu piti :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.