Alte știri din fotbal
Dinamo a oficializat plecarea lui Eddy Gnahore
0
Halucinant! În loc să rezolve problema, Dinamo le sugerează ultrașilor cum ar trebui să protesteze „mai bine”
1
Dorit și de Dinamo, a fost prezentat la o altă echipă din Superliga: „Bun venit!”
1
Ofertă neașteptată pentru Tavi Popescu » Clubul care a pus ochii pe jucătorul de la FCSB
9
Știri din fotbal internațional
Decizie istorică! Și-au numit noul selecționer, după un singur meci la Mondial: „Începe în această seară”
0
Dramă la pariuri! A pierdut 1 milion de dolari pe mâna Spaniei
0
Jurgen Klopp trage concluzia după sincopa Spaniei cu Capul Verde: „Fotbalul nu funcționează așa”
0
Omul meciului contra Spaniei s-a trezit cu o mare surpriză: 5,5 milioane în câteva ore!
2
Lifestyle
Iubita lui Neymar a arătat mai mult decât voia în timpul meciului Braziliei! Imaginea surprinsă în tribune
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
1
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Antrenoare de fitness, fosta ispită de la „Insula Iubirii” va fi noua prezentatoare de la „Observator”
2
Care este „căderea economică bruscă” de care se teme Nicușor Dan. Profesor: ...
Libertatea
Rusia ar pierde războiul din Ucraina, iar Putin devine tot mai imprevizibil ...
Adevărul
Toată lumea a crezut că a murit după Campionatul Mondial, dar „Fredi ...
GSP SPECIAL
Tabăra Bolojan a câștigat la primul vot în BPN al PNL. Veștea, propus ...
Libertatea
Denis si...Deian foarte bine a ti "punctat" de mult nu mai sunteti agresivi (renumele de "cainii rosii"?!) si nu castigati duelurile cu adversarii! Parerea mea este ca puteti remedia aceste carente numai cu o pregatire fizica mare si mobilizare. La lipsa de agresivitate a contrinuit-cu parere de rau-si tatal tau Denis cand era antrenor la Dinamo si stiga obsesiv: fara fault, fara fault si s a perpetuat incontinuu dar mai ales arbitrii care sanctionau dinamovistii orice duel mai barbatesc!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
fortza sepsi
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
gura mica clona becalista
Sorescule, până să le dai tuturor peste nas, spune-ne și nouă: și Sepsi-i împotriva voastră? Că atunci e bai mare... Mai ales că meciu-i vineri 13. ;-)
Trebuie demis cehul imediat. Instalat Ionuț Chirilă și Cornel Dinu director tehnic. Succes spre liga a 4 a! Infecții staliniste, infecții PSD iste!
Care lume e impotriva voastra maidani fara valoare?Sunteti niste petarde puturoase fara valoare si caracter si vreti play off cand echipe de la retrogradare si nou promovate va dau cu terenul in cap. Nistor vrea bani de brad. Sa va dea Negoita bani pt iepuras la Paste nu pt brad. In faliment militienilor si liga a cincea scrie pe voi.
Nistor nu mai joaca nimic a trecut la filozofi
Nu avem valoare de play-off ! Echipa nu joaca nimic , sunt jucători care nu ar prinde echipe din Liga a doua ! Or fi neplătiti dar și cand au fost au fost cu mult prea mult pentru valoarea lor . Păcat de suporterii acestei echipe.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.