Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Excelent zis!
Admirabil comentariu! Respectele mele!
Finantate in totalitate de primarii … de unde ai scos-o pe asta. FcArges nu este in situatia asta. UCluj, UTA, sunt in acceeasj situatie cu noi… au sustinere serioasa de la bugetul local…dar nu se sustin doar din acei bani… Lasand la o parte simpatiile tale subiective… trebuie aa vb doar de valoarea fotbalistica. Si da, noi (Argesul) din punctul de vedere a ce a jucat pana acum (in ultimele luni) nu merita sa raman in prima liga
Cred ca la noi e o combinatie intre prost management, jucatori fara valoare si antrenori slabi…:) Dupa jocul prestat in ultimele luni,meritam sa jucam in liga 2. Nu-i problema, Hai FcArges! Si nea Gicu … iarta-i pe toti trogloditii care au aterizat pe la echipa asta….ca nu sunt demni de istoria care ne-ai lasat-o! Vei fi mereu cel mai mare jucator roman, odihneste-te in pace si nu pune la suflet acolo in cer!
de ce m-ar deranja echipe gen milan,chelsea,clona csa sau vitan barzesti? primele 2 nu joaca in Romania si ultimele 2 sunt in ligile inferioare si nu conteaza si nu ma afecteaza cu nimic in legatura cu liga 1.
Dar echipele finantate de fosti puscariasi nu te deranjeaza?
nu am bah nimic cu argesul. eu am ceva cu echipele finantate in totalitaet de primarii. mioveni,arges si voluntari. doua se duc,mai ramane voluntariul. ceea ce este bine pana acum. vedem sezonul viitor.
Ușurel! Un pahar cu apă! Respiră! Promitem ca Argeșul retrogradează! Ți ai mai revenit? E mai bine?
Ținând cont de rezultatul final, mai degrabă, în comentariul tău "se prefigurează" prostia! Hai, pa!
N-are cu cine sa joace in grupa mica fc hermannstadt
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.