Alte știri din fotbal
„Creștem arbitri sau fotbaliști?!” » Pașcanu, luare de poziție după scandalul din Rapid - Dinamo: „În Anglia mă uitam la Lineker, Wright și Shearer”
0
Nu i-au rămas datori lui Cîrjan! Rapidiștii l-au ironizat în vestiar pe fostul coleg
0
Și rapidiștii acuză două decizii luate de Istvan Kovacs!
0
Cu lacrimi în ochi, Zeljko Kopic a spus tot ce are pe suflet: „Nu simt respect! Pentru mine e dureros”
13
Știri din fotbal internațional
Arda Guler, adversarul României în barajul pentru CM, gol de la 68 de metri în LaLiga! Cea mai mare distanță din istoria competiției
0
Încă un pas greșit! Manchester City se încurcă la West Ham și îi pune titlul pe tavă lui Arsenal
0
Țineți minte numele! A devenit cel mai tânăr marcator din istoria Premier League și o apropie pe Arsenal de titlu
0
„Chivu s-a încuiat în vestiar, s-a întâlnit cu președintele Marotta” » Scenele de la finalul meciului Inter - Atalanta
1
Lifestyle
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
2
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cum a reacționat un profesor universitar când studenții săi nu au ...
Libertatea
Povestea româncei care testează limitele mecanicii cuantice la 1.400 de ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Femei criminale în serie din România (V). Ucigaşele de copii: Crina Geantă, ...
Libertatea
https://www.youtube.com/watch?v=mnqj31VPNoE&list=RDmnqj31VPNoE&index=1 My life, my dream!
Romania anilor 2019....mare e gradina ta Doamne!!...te asemeni mult cu Becali dupa prostiile debitate aici!.)))))))))
Eu nu am gândit, așa, în profunzime, dar dacă dumneavoastră vă aduceți aminte, numai de bine, domnule!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Era meci de 2 solist....Muresan era dator arbitrilir lui Becali pentru ajutorul de la barajul de promovare cu U cluj cand a beneficiat de ajutor....va amintiti de Miriuta nesuspendat.....dupa ce a lovit jucatori pe teren. Judecarea lui a fost a fost cu suspendare dar dupa baraj....mafia lui becali din comisii a lucrat si acum si-a luat plata.0-4 mincinos!
We don`t, but Dinamo București will shall live forever!
MY DREAM IS DIFFERENT..METRE...51 % AND ..SOCIOS..49% COUSE.. WE WONT LIFE FOREVER BUT..DINAMO DOES
Parcă te văd în locul lui Badea: 7%, man! Never enough to see you bleeding. :))
ASTA E CEEA CE SIMT EU PT DINAMO..N O SA MA SATUR PANA MOR ..INDIFERENT DE SITUATIE..https://www.youtube.com/watch?v=JZ9pHBEUWPo&list=RDJZ9pHBEUWPo&start_radio=1
„După chipul și asemănarea fiecăruia”, metre. Eu nu pun la suflet, mâine seară mă duc la meci, când mă întorc mă mai bag în seamă pe aici. În rest vinerea, sâmbăta și duminica de obicei. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.