Alte știri din fotbal
Dinamo a anunțat noul parteneriat cu gigantul din România: „Tradiție de peste 70 de ani”
0
Surpriza de la lot, comparată cu Gică Hagi la prima convocare: „Așa a făcut și Lucescu”
2
Și-a prelungit contractul cu două zile înainte de barajul FCSB - Botoșani
1
Răzvan Lucescu a venit în România și a făcut pomana de 40 de zile a lui Mircea Lucescu la un centru de nevoiași
1
Știri din fotbal internațional
România, șansă mare pentru Campionatul Mondial din 2030! Ce plănuiește FIFA
0
Fostul căpitan al lui Chelsea și-a anunțat retragerea la finalul acestui sezon: „Este timpul să încep un nou capitol”
0
Manchester United și-a confirmat antrenorul » Michael Carrick a semnat pe 2 sezoane
0
Pep Guardiola și-a anunțat oficial plecarea de la Manchester City! Discurs emoționant: „Am pierdut-o pe mama și clubul m-a ajutat”
2
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
5
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Doi analiști politici explică ce opțiuni mai are Nicușor Dan după ...
Libertatea
Anamaria Prodan l-a desființat pe Reghe, după ce antrenorul și-a distrus ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Vijelii, ploi torențiale și grindină: 18 județe sunt vizate de avertizări ...
Libertatea
Decat la nationala, mai bine la biserica , si apoi la Steaua , ca sa joace in Europa. Sansele ca România sa joace in Europa sunt de 3%, sanesele ca Steaua sa joace in Europa sunt de 81% ( Steaua in 16 ani s-a calificat de 13 ori in Europa )... Do the Math ;) Spirit inocent ce esti, ca a ta este Împărăția cerurilor :))
Helmuth Duckadam, președintele de imagine al celor de la FCSB, i-a atras atenția antrenorului Bogdan Vintilă, după declarația acestuia. - Precum vedeti, in acest articol este vorba despre fc gazde, pardon - fc fcsb popesti leordeni, nu despre Steaua.
Doamne ferește ma crucesc cind citesc acest ziar mereu clinciuri contre scandaluri inventate doar doar strica admosfera la Steaua vreți sa stricați admosfera și tot ce merge bine ca întreb care e scopul. În locul lui Becali as instaura embargoul și liniștea la Steaua sa nu mai furnizeze nici o informație către presa asta *** de aceea nu a cistigat campionate pentru minciunile voastre intrifa vostra va spunea în gluma ceva și ajungea exclusivitate și minciuni și deformări din partea voastră sunt scrbit de ceea ce scrieti și inventați drept urmare voi înceta sa mai citesc acest ziar mincinos și iresponsabil sunteți deplorabili ma as bucura ca Gigi sa va ignore pentru tot restul vieții iar la micinuile inventate de voi sa va dea în judecata pentru calomnie și prejudiciu de imagine aduse Stelei voi chiar suntem ți o presa de doi lei. Astea sunt articole încetați odată cu mizeriile cei care au discernământ vor înțelege și va vor ignora sa va citească.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
halca de imagine nu lumanare........
Decât la echipa naționala mai bine la biserica. Spirit cre(ș)tin.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.