Postat de rise pe 20 Decembrie 2020, 16:33

la cat simulati si urlati fara sa fiti atinsi eu zic ca trebuia sa primim 10 cartonase rosii. Norocul vostru ca ati intalnit niste terminati astazi.

Pentru tine era comentariul de mai sus ilfovene.......

viforul
viforul  •  20 Decembrie 2020, 17:11

Bai flăcău, te doare capul? Te-ai uitat la meci ? Pai dacă nu primiți 2-3 penaltiuri pe meci voi nu cîștigati. Adu-ți aminte de meciul de anul trecut de la Iași: a fost frumos atunci?

rise
rise  •  20 Decembrie 2020, 16:33
Postat de pol1tehnicaiasi pe 20 Decembrie 2020, 14:56

trebuiau date 2 rosii pt gazde ***..o repriza dominata autoritar de poli..sper sa vina golul dupa pauza

babuilie
babuilie  •  20 Decembrie 2020, 15:37
Postat de Edi Girnita pe 20 Decembrie 2020, 12:16

Cat o fi cota pt.(încă) un penalty acordat milogilor de la Sibiu?

oricât ar fi, e bună. ce, numa kvsceaua are voie 11m moca?

pol1tehnicaiasi
pol1tehnicaiasi  •  20 Decembrie 2020, 14:56
Postat de rise pe 20 Decembrie 2020, 12:23

Uita-te cat penalty-uri nejustificate am primit in total, ***. Cred ca iasiul a avut mai multe greseli pro decat noi dar atunci dispareti toti din sectiunea de comentarii. Meciul cu cfr ti-a placut, nu ? sper sa retrogradati. Cand sunteti dezavantajati urlati pe la tv ca vreti var. Cand se greseste in favoarea voastra dispareti moldoveni de 2 lei