Alte știri din fotbal
Ultimele informații după sosirea lui Ionuț Radu sub comanda lui Mircea Lucescu » Următoarele ore sunt decisive
0
Victor Pițurcă, atac cu talpa la titularul naționalei: „E inadmisibil, totul se perturbă”
2
Ilie Dumitrescu a analizat jocul Turciei și a dat verdictul: „Eu așa aș juca”
0
Conducătorul din Superliga insistă să cedeze clubul, dar impune o condiție-cheie
0
Știri din fotbal internațional
Surprizele pregătite de Vincenzo Montella pentru play-off » În ce sistem ar putea juca Turcia contra României
0
Anunț oficial! Mohamed Salah PLEACĂ de la Liverpool: „Își va lua rămas-bun de la Anfield”
3
Scandal uriaș în fotbal: acuzații grave de viol » Anchetă în desfășurare
0
Erling Haaland a cumpărat cea mai scumpă carte din istoria Norvegiei și apoi a donat-o: suma, infimă pentru norvegian
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
20
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Conversația dintre Donald Trump și Benjamin Netanyahu care a declanșat ...
Libertatea
Vedetă de la Hollywood, de nerecunoscut. Schimbare de look la 55 de ani: ...
Adevărul
A adus toți românii mari la Galatasaray și este impresionat de Mircea ...
GSP SPECIAL
Miliardarul Ion Țiriac și-a achiziționat o proprietate cât Bucureștiul: ...
Libertatea
Sibiul a prins gustul infringerilor !
Olé, olé, multumim Rapidule! Hai Rapiduletul din Giulesti!
Baietas, RUsandu (care ne-a tocat in doua meciuri consecutive) e omul ciobanului si dupa ce i-a iesit vicierea de rezultat a fost recompensat de Deaconu-bricheta cu o delegare internationala. Stai jos, nota 1.
Nu te contrazic, eu doar am spus ca nu era momentul sa-l critici pe Mutu dupa un meci castigat pe merit de Rapid, atata tot. Cum se face insa ca ai sigla lui CFR Cluj la avatar, daca esti rapidist?
Pe faza defensiva este si mai slab !Doar un *** nu vede ca alearga in reluare si sare coarda !Uite ca astazi nu a jucat si Rapidul a castigat !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Un arbitraj corect, victorie meritată a giuleștenilor.
Sunt rapidist și rămân la părerea că Rapid nu are antrenor!
Nu prea ai ales un moment oportun pentru a face o asemenea afirmatie. Rapid castiga pe merit acest meci, cu Mutu antrenor, iar jignirile tale se potrivesc ca nuca-n perete din moment ce ai postat comentariul la scorul de 2-0 pentru Rapid.
“you amuse me”. Aveți deja BDS (Becali Derangement Syndrome) cât încape! Ce are a face ciobanul cu meciul ăsta?! Lol! Eu am făcut o grămadă de bani pe cel puțin două goluri marcate azi. Zi bună, la revedere!
Iar au sperat postacii ciobanului vreo 75 de minute :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.