Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, despre triumful Craiovei: „Și dacă voiam să regizăm...”. Legătura cu marele Franz Beckenbauer + Mesaj pentru Aurel Țicleanu
0
„Să nu uităm un lucru” » Ovidiu Ioanițoaia, prima reacție despre titlul Craiovei: „Riscăm să fim penibili”
0
Ilie Drăgan l-a recuzat pe arbitrul propus de TAS să judece procesul cu Răzvan Burleanu
0
Drumul Craiovei spre titlu » 10 momente decisive din play-off-ul Superligii
2
Știri din fotbal internațional
Incredibil! PSG pusă într-o postură penibilă, la decernarea titlului
0
Prima victorie a lui Inter Miami pe noul stadion » Lionel Messi a oferit o prestație senzațională
0
Here we go! Jose Mourinho a acceptat propunerea lui Real Madrid și revine pe „Bernabeu”
0
A plecat de la Real Madrid din cauza conflictului cu Mourinho, iar acum e convins: „Va veni cu cea mai seducătoare față a sa”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
1
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Păi băi prostovane, un sibian da ora exacta în toată țara, inclusiv la voi în țara manelelor.
Ai trecut Carpații și ai dat de civilizație. Te rog frumos, poartă-te civilizat, sau ia-ți rucksackul și du-te înapoi. Bucureștiul tău, nu va face niciodată față, orașelor din ardeal. Grad de civilizație, cultură, istorie și în primul rând comportament. Tu ești exemplu viu de cocalar, manelist de București. Încă odată..... dacă nu îți convine..... Adio!
Degeaba va revoltati caci lpf va lua de una singura decizia
Au fost în trecut echipe care au cerut amânarea meciurilor pentru că aveau 5-6 accidentați sau cu indigestii alimentare...
Ulba, probabil ULBS, e într-un top. M-ai dat gata! Deși scoate analfabeți cu diplomă, în neștire. Topurile alea-s făcute pe bază de interese diverse și pe lobby. N-au nicio relevanță, atât timp cât nimeni nu face nicio testare reală, serioasă, a absolvenților. Și nu numai. Nu ți-ai dori să vezi un mail al șefului de catedră de la departamentul de matematică al ULBS( agramat e puțin spus!). Ajuns acolo numai pentru că-i băiatul tatii. De parcă n-aș ști( habar n-ai tu cât de bine!) ce colcăială e în ULBS. Ce lucruri slabe, ce pilăraie, ce mimare a învățământului! Totul e de fațadă, pentru ochii fraierilor. Ca atare, am deschis un subiect pe care-l cunosc foarte bine. Cât despre umblatul tău prin străinătate, nu mă convinge, neavând legătură cu subiectul de față. Pun pariu că n-ai fost niciodată în Iași sau în Bucovina, de pildă. Pentru tine România( ca și pentru mulți alți sibieni) e doar trecerea prin București în drum spre mare. Prea puțin, pentru a înțelege ceva din țara asta, ficioraș.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca era Hermanstad in situatia in care se afla Dinamo aveati aceiasi atitudine spunand ca va meritati suarta ??? Fiți ba naibi Oameni nu ati invatat nimic din situatia asta de criza . Eu ce nu inteleg de ce nu se congeleaza play out-ul si sa continue doar play off -ul . Uefa îi obliga sa dea echipele care vor participa in cupele Europene nu pe cele care retrogradeaza
Daca dinamo ramane in liga 1 dupa o decizie prin birouri, as vrea sa vad dupa aia sondajul ala gsp care echipa a fost mai avantajata. Daca se ingheata campionatul dinamo sa dea totii bani de tv înapoi, mai exact fanii aia actionari sa scoată banu' ca pe merit sportiv erau retrogradați direct. Au facut marlania asta cu infectarea.
Ulba e in top 200 universitati in Europa. Spune-mi ce prieteni ai ca sa-ti spun cine esti. Nu stiu la ce nunti ai fost tu prima Sibiu daca ai vazut asa ceva. Iti recomand sa iti ridici putin nivelul in ceea ce priveste prietenii. Mai nou ai fost prin Sibiu pe strada si ai intrebat cati stiu poezii ? Iti doresc sa iesi si tu in lume cat am iesit eu. Am stat si 6 ani in Jacksonville dar si acolo e la tara fata de Bucuresti. Las-o asa. Ai deschis un subiect pe care nu trebuia sa il deschizi.
vrea chelea sa se mute in bucalele vostru fanariot. Ba lampa, noi umblam incaltati de 17 generatii, nu ca voi, de 2 si jumate. Stii cum vine asta, sau vrei explicatii?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.