Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Internetul a explodat! Cele mai tari meme-uri după ce Spania a învins-o pe Franța în semifinale » „Dictatorul” Mbappe a devenit bebelușul lui Yamal
0
În genunchi! L'Equipe a dat notele dezastruoase după semifinala Franța - Spania » Nici Mbappe și Deschamps nu au trecut clasa
0
Rodri a numit aspectul care a făcut diferența în Franța - Spania: „Aici a fost cheia! Nu ne oprim, vrem titlul mondial”
0
Luis de la Fuente a dat declarația serii după calificarea Spaniei în finala CM 2026: „Așa am auzit de atâtea ori”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
cfr tot timpu o fost avantajata e echipa ungurilor..... e hizo akm vezi ce naspa e sa nu primesti in minutul 5 penalty si rosu la jucator??? in fine o trecut....dar cfr o sa ia iara campionatu vorba lu pormboiu pct le intorc akm la cfr anu trecut o fost ale otelului
asta cu macelaritul nu era vorba lui Borcea?
ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY! ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY! ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY! ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY! ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY! ROMANII DIN CLUJ SUNT CEI MAI LASI DINTRE ROMANI! SCLAVII BOZGORULUI ARPAD PASKANY!
Ai uitat Steaua-Corvinul 11-1, si gheata de argint a impiedicatului Piturca? Traiasca ceausescu, pe unde o mai fi!
paskany a zis c-a fost penalty,piedica,io-l cred pe el ca mincinos mai mare ca el n-avem:)))
Poate ca ar terbui sa avem cate 2 meciuri pe zi si sa arbitreze doar Kovacs si Balas , si ei mai gresesc dar macar lasa un joc mai liber nu fluiera orice kkt de contact
Bai cwwrva tu nici nu stii ce esti de fapt ca roman nu esti sigur..nu stii nici daca esti baiat sau fetitza ..Oricum eu o sa o las mai moale cu comentatu te las pe tine ca tu si daca ar arata-o pe mmta ca o violeaza in direct pe u tube sau mai stiu eu unde tot de cometnariile tale c..retine de dobitoc te intereseaza ......Ramai d..obitocule pe ziarele romanesti ca acolo in germania esti un ausslander de 2o si de ani .
Am fost la meci...la tribuna 0...sincer...ne aparam cu 5 fundasi...si era decat pancu in atac...si tot el datea cu piciorul ,cu capul....ciobi a cam luat-o razna...e posibil ca meciul sa fi fost aranjat...altfel nu imi explic...desi am avut o okazie in min 90.....de aceea tind sa cred ca nu a fost....atata sa putut....a rezolvat ciobi apararea...insa a rezolvat si atacul....definitiv......
mai taceti. habar n-aveti de fotbal :)) A fost blat cu tusierul nu cu Augustus Constantin. Oricum am meritat victoria am fost mai buni HAI CFR !!!
CFR e noua minune in materie de butoane! Trebuie cautat prin arhive ca sa gasim ceva similar. Poate inainte de '89, pe vremea cand batea dinamo cu 8-0 in deplasare pe la Bihor sau cand "fabricau" ghete de aur gen camataru(mare jucator dealtfel!) sau mateut. Penibil sau rusinos sunt cuvinte prea moi pentru ce s-a intamplat acolo!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.