Alte știri din fotbal
Dinamo, aproape să rateze un nou transfer „ca și făcut”! O echipă de Liga Campionilor a intrat pe fir
0
„S-a ajuns la un acord pentru reziliere” » Rapid se desparte de încă un jucător înainte de startul Superligii
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
Oltenii le-au răspuns rivalilor: „Asta a spus Gigi Becali despre noi? Ha ha ha!”
2
Știri din fotbal internațional
Surpriză! Care este clubul care dă, pentru a treia oară consecutiv, cei mai mulți jucători în finala Campionatului Mondial
0
Statisticienii și bookmakerii au decis: cine pleacă favorită în finala Campionatului Mondial
0
Prietenul lui Donald Trump, președintele Javier Milei, decizie-șoc: REFUZĂ să participe la finala Campionatului Mondial, dintr-un motiv de necrezut
0
Maestrul își înfruntă elevul la licența Mondială! » Legătura de suflet dintre De la Fuente și Lionel Scaloni
0
Lifestyle
„Ati văzut meciul de aseară?!” » Nadia Comăneci, discurs-manifest la evenimentul de azi! Le propune românilor un parteneriat: „Să-i împingem, să-i scoatem din cutie!”
0
După boicotul din tur, Craiova și Vitebsk au surprins din nou » Regulamentul UEFA prevede amenzi și suspendări
0
CFR Cluj și-a prezentat oficial noile tricouri pentru sezonul 2026-2027. Schimbări majore de design
4
La 13 ani de la „scandalul Termopanul”, Gabi Tamaș, ajutat de Diana Munteanu, a reconstituit vandalismul soldat cu excluderea din națională
0
Ce ar pierde Marea Britanie dacă 100.000 de români ar pleca mâine. Studiul ...
Libertatea
Cât câștigă, de fapt, un dealer auto dintr-o mașină second-hand? ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Ce sunt marcajele „dinți de dragon” apărute pe drumurile naționale: Te fac ...
Libertatea
Ț1gan1 .....
ala e turmentat de multi ani. de vreo 5 ani scrie numai bazaconii. o sa mai scrie vreo 5. oricum, nu ce scrie el este esential.
Cand se desfiinteaza Dinamo ?
si iar ma mir : s-a spus ca in lotul mare vor fi cooptati diakhate, darius (buia) si raul (krausz), nu doar ca nu ii vad in lot, dar nici pe ionut (serban) nu il mai vad, desi iata, sunt niste accidentari la linia mediana, punctul nevralgic al lui dinamo. munteanu si bouba sunt rezerve, dupa accidentari, c matei la fel...
la dinamu atacul trebuie sa fie cu Zughila si Popandaul , unul 1,55 m , celalalt 1,95 m , ar deruta orice aparare si orice antrenor
sa te pi.sii pe ea de echipa, cei mai prosti dintre prosti, echipa de pe locul 13, cu cei mai prosti suporteri, echipa care e cotata in clasamentul UEFA ALL TIME la 20 de locuri in spatele UNIRII URZICENI care a avut doar 3 ani de istorie, dar a facut mai multe puncte europene decat DINAM6 in 20 de ani :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
sau chiar curtean varf 2, rotariu aripa stanga. balgradean fai - lucihn - grigore - grecu lazar - rus - da silva - rotariu curtean - tucudean (zougoula/joel)
absenta lui danciu nu este asa semnificativa. ar trebui jucat in atac cu zougoula si tucudean sau joel. nu cu joel si tucudean. in rest e ok, inca nu poti juca titular cu dorin, dar, de la pauza poate sa intre si el.
echipa aia a ta este complet gresita, ca asezare pe posturi.
ce sa faci cu thomas. asta nici la avantu barsana nu joaca
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.