Alte știri din fotbal
Gigi Becali nu poate înregistra ultimul transfer la FCSB: „Merg în Parlament, altfel așteptăm 30 de zile”
4
FCSB se mută la Craiova » Decizia oficialilor campioanei
1
Laszlo Balint, mulțumit de remiza de la Botoșani: „Echipe cu pretenții mari au plecat cu puncte de aici”
1
Ratarea etapei la Botoșani » Mailat și-a pus mâinile în cap
0
Știri din fotbal internațional
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
0
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
0
Jucătorul din Serie A, prezentat oficial la Atletico Madrid
0
Transferul la AC Milan a picat la vizita medicală! Clubul italian a verificat amănunțit vedeta din Premier League
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Se lucrează într-un ritm uluitor la Stadionul Dinamo: arena din Ștefan cel ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Ramai la subiect "Hopa Mitică ..."si nu fa Off-topic! Aici e vorba de Dinamo. Despre Steaua in Ch.L postezi acolo unde se vorbeste despre acest subiect! OK ??
ai dreptate in cea ce o priveste pe Dinamo, dar ce zici, dupa ce steaua a luat scor de neprezentare, daca va bat Chelsea si Basel faceti macar un punct in grupa ? Asta asa sa comentez ca tine, nimic despre nimic !
Dupa etapa 1 cand Dinamo a pierdut la Timisoara (0-2) , am presimtit si am postat o previziune in care am spus ca Dinamo se va lupta la locul 8-10 ! Se pare ca n-am apreciat cum se cuvine realizarile viitoare ale echipei si s-a ajuns la cochetarea cu locurile 12-13. Acum analizand meciul de azi de la Galati si urmatoarele cu Ceahlaul (a) si cu Astra (d) pot sa spun ca intalnirea de la Galati e cruciala pentru caini. Un esec asociat cu pierderi de puncte in urmatoarele doua meciuri ar duce pe Dinamo pe locurile retrogradante ! Un lucru de neimaginat , chiar cu motivul intemeiat al formarii unei echipe pentru viitor! O situatie pe cat de neconceput, pe atat de reala !!
Cand vor avea si "antrenorii" nostri curaj sa promoveze un tanar?! Ce'ar trebui sa mai faca Rotariu pentru a'si castiga locul de titular la Dinamo?! Cui ar trebui sa dea spaga?! Lui Negoita?!
MAI BAIATULE PARANOIC SI NARCISIST , MAI RENUNTZA LA CATEVA ID-URI SI NU- TI DA ASA MULTE LIKE-URI ........!!!! DACA TU SI ALTE ID-URI ALE TALE SAU BALACENI DE-AI TAI NU AU OBSERVAT CA DINAMO NU ARE DELOC VITEZA PE FLANCURI SI CA URCAREA LUI FAI CA SI COBORAREA LUI CURTEAN CA FUNDAS STANGA AR FI SOLUTII PENTRU ELIMINAREA ACESTUI MINUS, ASTA NU INSEAMNA CA CEI CARE INTELEG FENOMENUL NU-SI POT DA CU PAREREA ....!!!!!!!!
rectific........POT ANTRENA!!!
daca Stoican a ajuns sa se bazeze pe Danciulescu in atac......inseamna ca neCOItza a adus cel mai bun antrenor......!!! care cu sigurantza va forma OLD DINAMO!!! REPET....NU SUNT STELIST, DINAMOVIST SAU RAPIDIST!!! ORASUL DIN CARE SUNT EU....A CAM UITAT DE CEEA CE INSEAMNA FOTBAL!!! DAR FOTBALUL IMI PLACE....!!! SI NU POTI SA NU VEZI CA CEEA CE SE INTAMPLA LA DINAMO....ESTE DE CEA MAI PROASTA CALITATE!!! INCEPAND DE LA CONDUCERE PANA LA ANTRENOR SI FEMEILE DE SERVICI.....CARE...CRED CA LA SALARIILE PE CARE LE AU....POT ANTRENAT LEJER LA DINAMO....!!! SI O VOR SALVA SI DE LA RETROGRADARE!!! PACAT DE GALERIA FRUMOASA PE CARE O AU!!! IN REST...MULTA BAFTA STEAUA SI PANDURII IN EUROPA!!!
si asta o spune unul cu zeci de conturi clona... culmea nesimtirii!
new dinamu' e la doua puncte de zona retrogradarii!!!
ok
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.