Alte știri din fotbal
Dinamo nu se grăbește să-i prelungească înțelegerea: „Clubul e mai important decât jucătorul”
0
Președintele Clubului Sportiv Universitatea Craiova recunoaște un blat: „Și jucătorii, și conducerea au participat. Altfel nu se putea”
1
Motivarea deciziei definitive pentru palmaresul Stelei: „Nu a făcut obiectul unui transfer” » Câte titluri are FCSB până la urmă
29
Dezvăluirile care aprind Liga 2! Investitorul recunoaște că se teme de practici necurate la propriul club: „Filmez meciurile să văd dacă sunt greșeli” » De ce nu s-a mai retras din fotbal
0
Știri din fotbal internațional
Ziua decisivă: ce șanse matematice are FCSB pentru avansarea în Europa League
0
„Felicitări pentru calificare!” » S-au grăbit și au comis-o în seara de Liga Campionilor
0
Cine transmite la TV meciul FCSB - Fenerbahce din Europa League
0
Un suporter a fost înjunghiat mortal la finalul unui meci din Columbia » Fanii oaspeți aveau interzis pe stadion
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Creierul șoferului n-a mai ținut cont de TIR”. De ce e improbabil ca „lane ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Familia care trăiește în pădure de 12 ani: „Eram datori față de bănci și ...
Libertatea
De aia s-a dus dracu clima. Fcsb-u' are jucatori care sparg norii, produc tunete, intrerup furnizarea energiei electrice, provoaca tsunami.
Rozul e apreciat in puscarii, era intrebare retorica?
ha ha ha deci clona fcsb joaca in nori am avut eu dreptate
Sigur mananca adversarul pe paine mai ales ca nu a jucat aproape 1 an de zile. Hai sa fim seriosi, totusi. Daca era un jucator bun, juca pana acum la un alt nivel dar a venit si el sa castige o paine :P. Parerea mea Gnohere are instinct de killer, dar na asa e in Romania luam gratis si speram sa fie mai bun ca cel dinainte.
Cine le da echipamentul asta roz de fete? Inteleg ca Nike are zeci de nuante, cine a ales roz?
bre nea edy, pai...ce, hora e pilot ca sa rupa norii ?..:)
Alta ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
ba dinamo ***, sunteti ultimii ***!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Acum am inteles de ce avem vremea asta urata !!!
Adica umbla la ozonel ??
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.