Alte știri din fotbal
5 jucători decisivi în Bănie » Cine a impresionat în sezonul de event al Universității Craiova
0
Eugen Neagoe întrerupe petrecerea Craiovei! » Cere 4 transferuri tari: „Titulari. I-aș spune lui Rotaru”
0
Florin Prunea, siderat de decizia antrenorului în Craiova - U Cluj 5-0: „Am înnebunit, vorbeam singur”
0
Coelho și Rădoi, față în față » Contribuția la titlul Craiovei + Verdictul oferit de două legende
0
Știri din fotbal internațional
Alertă la Barcelona » Starul s-a accidentat la ultimul meci și riscă să rateze Mondialul
0
Sezon istoric pentru Barcelona » Prima echipă care realizează această performanță în actualul format din La Liga
2
Satul cu 4 supermarket-uri ia cu asalt Bundesliga: n-are gară, dar se laudă cu 3 brutării! Acolo a jucat românul Cătălin Răcănel
1
Wayne Rooney a comentat noul scandal de la Liverpool: „Nu l-aș lăsa pe Salah să se apropie de stadion”
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Roșiile românești cu moț au cucerit supermarketurile anul acesta. Cât costă ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Consultări la Cotroceni pentru formarea noului Guvern. Grindeanu: „Nu mai ...
Libertatea
Nu,Jeane...Chiar nu vad rostul in a minti pe forum. In plus,nu cred ca samertex are vreo treaba cu echipa Brentford. Data viitoare cand il prinzi pe amicul kuba pe forum il poti intreba :)
really? dupa atata timp incerci sa ma minti?:)) pai si samartex tot oldsamartez avea dupa c elua bann:)))) chiar asa de rau te-au durut retrogradarea? daca vrei sa te simti mai bine:nici daca ajungeti in liga a 4-a nu va lasa statul mafiot sa va desfiintati:)))
da
"Horațiu Moldovan a țiut să-i transmită un mesaj lui Stelea" :)) (varianta initiala a titlului articolului, cea primita ca notificare)
Uite ca si tu ma confunzi. Eu postez de pe acest user si daca imi iau galben pentru critica la adresa gesepeilor (fara injurii) am un cont backup SameOldBrentford…ca sa ne cunoastem. De ocolit nu se pune problema,dar sper sa conversam civilizat. Tu nu inghiti Dinamo,eu nu il inghit pe cioban si presa aservita. Din partea mea sa castigati campionatul,va voi felicita. Si cam atat.
am de adaugat falimentu vitanului tau bazrest bai samrtex:))
In viata prostia se plateste. Eu sunt pe plus momentan. Ca esti randoom sau nu,irelevant…tot ai “‘jde mii de conturi”. Ai si tu ceva bun de adaugat pe forumul asta,sau doar “Prost esti bah?”
asa sa mai existe vitanul tau barzesti in liga 1 la sfarsitul acestui sezon cum eu sunt ala. prost esti bah.
El este celebrul randoom cu sute de conturi. El nu posteaza comentariul la obiect,ci pe repede-nainte,pentru ca postac. In rest numai de bine…
Nu prea le ai cu cititul a? E grele cuvintele.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.