Alte știri din fotbal
A repetat gestul lui Nouma din 2002 » Mircea Lucescu, surprins de față cu zeci de jurnaliști turci și români
0
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
1
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
1
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Știri din fotbal internațional
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Intrebarea mea este la fel de retorica precum celebra citata... Oricum, ideea era alta... Pana la urma te prinzi tu daca tot te-ai bagat... printre randuri!
Succes!
Ai taiat bradul grasule ??? Am auzit ca nu te mai plateste nea gigi pt postul de postac :)))))))))))))) !! D-aia ti-ai retras mosii de pe GSP !! Salutari de la Sumudica si Enache !!!
anul asta in cupa regelui a ramas 8 echipe,in 24 se joaca cu sevilla,si dupa aia semifinala,nu cred ca va fi titular.poate in campionat cand joaca impotriva lui hagi jr
...:) Hazliu de tot...:) La ce joc de picior are Moldovan, o sa-l vedem des la TV...:) Astia chiar nu se uita la ce cumpara?!
Oblak este vazut in acest moment ca fiind cel mai bun portar din lume, dupa parerea multora, sau macar in top 3 dupa parerea altora ! Oblak si Moldovan pot fi si talibanezi sau filipinezi, niciodata nu o sa fie al nostru titular de drept..! Ne gandim ca poate o sa plece candva Oblak, sa fie vandut...dar chiar si asa vor aduce un alt portar de zeci de milioane, Moldovan tot rezerva ar fi ! Este exceptional ca a ajuns acolo, chiar si ca rezerva....dar nu este deloc bine ptr echipa nationala...! Vine euro, iar ptr portar este vital sa aiba meciuri in picioare,consecutive !
Ha ha , buna gluma....daca nu iau campionatul in acest sezon, vedeti ce apetit de fotbal vor avea sezonul viitor! In conditiile in care Rapid se va intari si cred ca va fi principala candidata la titlu sezonul viitor, sansele lor vor scadea dramatic. Acesta a fost sezonul in care ei au profitat ca CFR au schimbat jumatate din jucatori, ca Rapidul a inceput sa aduca jucatori, Craiova nu a mai investit, asa ca Fcsb a profitat si deocamdata e acolo sus. Vom vedea cat timp, deoarece toti vor să muște si să le ia punct sau puncte.
Ai uitat clubul care l-a format, CFR Cluj....ei?
Oblak este sloven, nu este italian, spaniol, olandez, danez, Neamț sau nu stiu ce nație vestică. Daca un sloven s-a impus, de ce nu s-ar impune și un roman?
De la UTA la Atletico Madrid, via Rapid ;)) Felicitari ardeleanului nostru Horatiu, care dupa evolutiile de la echipa Nationala, chiar merita sa joace intr-un campionat puternic, cum este Primera !! Cred ca Betis era putin mai aproape de valoarea lui Moldovan, dar adevaru-i ca Atletico este de nerefuzat, chiar si pt un post de rezerva a lui Oblak !? Mult succes, mai ales la EURO 2024 alaturi de Romania !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.