Alte știri din fotbal
Q&A cu Nikita Stoinov » Ce preferințe are israelianul: de la „Prison Break” la Drake și unde i-ar plăcea să joace în top 5 campionate
0
Mihai Stoica, dezamăgit când a citit ce a spus internaționalul român: „Tragic!”
12
„Dădeai «bună ziua» și la clanțe, acum ești altul”. Mihai Stoica acuză modificările de comportament din vestiarul lui FCSB
11
„Asta m-a convins să vin la Rapid” » Talisson dezvăluie prin ce a trecut ca să ajungă fotbalist
1
Știri din fotbal internațional
FCSB - Fenerbahce, duel în ultima etapă a grupei Europa League » Ce șanse de calificare mai are campioana României + echipele probabile
0
Arne Slot nu se poate bucura în totalitate nici de o victorie cu 6-0: „Asta este partea proastă”
0
„Teribil de prost!” » Kylian Mbappe nu s-a mai cenzurat, după încă un eșec la Real Madrid
0
Bătut de Chivu, antrenorul lui Dortmund a rămas cu un singur regret: „Este Inter, dar acesta e sentimentul meu...”
0
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Omul lui Vîntu și al lui Voiculescu e la un pas să redevină om cinstit. ...
Libertatea
Românul brutar care a ajuns cioban în Spania și a câștigat de cinci ori mai ...
Adevărul
Martor la marea tragedie din viața lui Dumitru Dragomir: „Veniți! Veniți! ...
GSP SPECIAL
„Blonda Lenuţa e doar una dintre toţi ăia mulţi care s-au ales cu locuinţe ...
Libertatea
Iată un pasaj din motivarea judecătorilor in cazul “Steaua București”: “Partile desfasoara servicii in parte identice si similare in sfera activitatii, parata revendicandu-si in materialele de promovare si pe site-ul propriu palmaresul reclamantului si pretinde fata de public a fi continuator a acestuia, utilizeaza pentru a da identitate si distinctivitate echipei sportive culorile specifice marcilor reclamantului, riscul de confuzie pentru consumator fiind astfel demonstrat.” Fcsb nu a avut niciodată palmaresul Stelei, doar au pretins. Atunci când s-a făcut notificare la UEFA in privința palmaresului Stelei, se credea ca Fotbal Club *** este continuatoarea Stelei, ceea ce s-a dovedit a fi greșit. In curând se va rezolva și aceasta problema in privința palmaresului de pe site-ul UEFA, deocamdată CSA Steaua Bucuresti(echipa de fotbal) nu este afiliata la FRF ptr. a putea face notificare. Fcsb, nu este Steaua și nu are nimic din ce înseamnă Steaua București, ei doar pretind(vezi motivarea). Forza Steaua!!!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Treaba e simpla. Cand am spus ca Steaua va renaste in Ghencea toti fcsbistii radeati cu gurile pana la urechi. Era in Iulie 2016 si am spus-o atunci, desi informatiile le aveam de mai multa vreme, dar am asteptat pana am fost sigur ca nu sunt doar zvonuri. Ei bine, de atunci s-a intamplat EXACT cum sursele mele mi-au "proorocit". Deci da, intre tine sau random si sursele mele, merg tot pe mana lor :-)))) Viitorul Stelei e cat de poate de luminos, va mai fi de luptat o perioada, insa Talpan are grija de cojocul ciobanului! Desi nu mai pierde vremea, bon voyage la Real si Barca!
'' Hotărâre de ultim moment a CNA în cazul scandalului FCSB - Steaua » '' DOMNILOR DE LA GSP ....vedeti ca dvs folositi sigla stelei in dreptul celor de la FCSB ...s-ar putea sa aveti probleme cu acest lucru .....sunt cateva persoane din *** .... care cred ca fcsb este steaua ..datorita acestei sigle
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
sunt de acord cu tine ..eu sunt neutru in acest razboi ..dar tin cu dreptatea...DREPTATEA SPUNE ASA ....CA SA DETII CEVA ( o echipa ) TREBUIE SA FII PROPRIETAR ....PENTRU A FI PROPRIETARUL UNEI ECHIPE ITI TRB '' ACTE '' ............GIGI BECALI NU DETINE ACTE PENTRU ECHIPA DE FOTBAL STEAUA BUCURESTI ....DIN ACEASTA CAUZA A PIERDUT SI PROCESUL CU ARMATA ..........PAI DACA NU AI ACTE SI NU DETII ECHIPA E FOTBAL STEAUA BUCURESTI .....CUM DETII PALMARESUL UNEI ECHIPE CARE NU ESTE A TA ????????????????????????????????????????????????????????????
Mai citeste odata ce spun cei de la CNA .............. CNA solicită astfel televiziunilor să respecte ******deciziile instanţelor judecătoreşti ***** care au stabilit că echipa lui Gigi Becali se numeşte FCSB, în timp ce formaţia din Liga a 4-a este "vechea" Steaua....... DECI ???? ce dracu este asa greu ..sa recunoasteti ca tineti cu echipa lui GIGI BECALI ..care se numeste FCSB ....steaua nu a apartinut niciodata lui BECALI !!!! ....becali a fost finantator nu patron la vechea echipa steaua ....pana a rupt contractul cu generalii burtosi ....normal trebuia sa piarda si locul in liga 1 !!!!!!!!!!!!!! ..... DAR NU SE STIE CE LE MAI SUNA CELOR DE LA ARMATA ....sa-i ceara locul lui becali in prima liga ...si sa plateasca daune .
Stai sa vedem cum comenteaza tantaIaii joi.. daca iar zic stelisti sau Steaua iar o sa trimit reclamatii! Le-am scris si dezinformatilor de la Beer Sheva sa schimbe pe siteul oficial numele viitoarei adversare, iar prostilor de la Lugano sa aduca un fanion cu FC FCSB nu cu Steaua.. PS: Am scris si la Uefa!
si eu 3 jumate :))))))))))))))))))))))))
ai aparut pilnie?
Eu am trimis 2 reclamatii. Sunt sigur ca multi altii au facut la fel!
Intr-o societate normala, personaje ca stapanul isteric atotputernic in universul fcsbistilor sunt vazute *** sau in ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.