Alte știri din fotbal
„A devenit un blestem pentru România!” » Răducioiu, mesaj clar pentru Hagi: „Asta trebuie să facă un selecționer”
0
Ploaie torențială la primul antrenament al lui Marius Baciu la FCSB: ce s-a întâmplat la Berceni
1
„De ce n-au căzut la pace?” » Interviu-eveniment cu Antonie Solomon, despre titlul Craiovei, Mititelu și Rotaru. Reclamă: „Sunt două blaturi care m-au scârbit!”
4
CFR Cluj nu renunță! Ioan Varga vine din Africa să-l convingă pe Pancu: toate detaliile din culise
1
Știri din fotbal internațional
Bernardo Silva atrage interes din Spania: un nou gigant a intrat în cursa pentru semnătura sa
0
Răzvan Lucescu, favorit pe lista echipei unde Mircea Lucescu a scris istorie
0
După 28 de ani, Austria revine la Mondial și atacă America numai cu vedete » Lotul convocat
0
Replica lui Bukayo Saka la postarea logodnicei a stârnit hohote de râs după ce Arsenal a luat titlul în Premier League
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
7
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
pai tu zici singur ca prietenul a scapat volanul la 150 km/h.Unde anume poate conduce cu 150 /h fara sa depaseasca ilegal limita de viteza?
schizofrenicule, cine plateste? numai tu vezi platitori! cand o sa plateasca cu adevarat cine trebuie, nu cine vrea basinosu, o sa fie bine iar tu vei recidiva in copilul sanatos care erai la nastere!
Tuna si-i aduna !!! PE CRIMINAL si CIOBAN !!! CIOBANUL nu cred ca a omorat pe nimeni HUUUUUUUUUUidule ... HUIDU nu cred ca a furat ca CIOOOOOOOOOOOOOBanul ... Totusi, HUIDU trebuia sa fii terminat deja 1/3 din anii de puscarie pe care i-a primit nemernicul alalalt ! Doi NEMERNICI ... SI ALA SI ALALAT !!! NUMITOR COMUN: umorul de 2 lei ... si aia furati ... de la vreun ... mort / fraier !!!
Huidule, nu credeam ca o sa spun asta despre tine, dar esti o hazna. Esti un ucigas si locul tau nu e in libertate.
Iar pentru Huidu .... este usor sa-ti bati joc de oameni cand ''ai spate'' ... dar Ziua Judecatii va veni ... si nu cred ca esti persoana indicata sa dai lectii de morala ... oare , nu te mustra constiinta , daca o ai , prin faptul ca ai trimis in pamant , niste oameni nevinovati ???
daca 1000 de oameni fac evaziune fiscala, asta inseamna ca nu versa la bugetul statului banii dupa lege, sa spunem de de 1 million de euro pe an de persoana, asta inseamna 1000 de milioane de euro. statul are cheltuieli fixe bugetare, salarii, invatamint, sanatate , constructii de drumuri, etc...de unde se compenseaza banii necesari functionarii sistemului tarii? din impozite mai mari, taieri de pensii, taxe si accize, imprumuturi tot mai mari. unde duce asta ? la saracirea restului populatiei, inchideri de firme, somaj, lipsa de medicamente, destine distruse. nu mai varsati lacrimi pentru cei ce au fost pedepsiti pe tema asta. trebuie sa va bucurati daca tot mai multi din ei platesc.
Partea proasta Huidule este ca tu, cu nu mai putin de un an inainte sa omori patru oameni, ai facut cel mai mare tam-tam posibil pentru ca exact in acelasi loc, pentru exact aceeasi fapta (depasire pe linie continua in curba) Politia ti-a luat permisul. Cat ai putut sa ii porcaiesti, cu plutonierul "tuzgureanu" si alte mizerii pe care le debitai, pentru ca apoi.....sa omori patru oameni. Tu nu ar trebui sa mai iesi din casa, d=apai sa mai scrii pe blog, oricine ar zice orice despre tine....este indreptatit.
S-a gasit cine sa comenteze subiectul arestarii lui Becali.. n-a furat Becali doar o gaina, a furat mult si poate face parnaie pe buna dreptate...dar sa comenteze criminalul de Huidu... Bineinteles se pune si problema premeditarii care la furt exista, iar la crima lui Huidu nu, dar si pentru omor prin imprudenta tot se cuvine o pedeapsa mai mare. Se pare ca ICCJ are un complet de judecata special atunci cand trebuie sa se dea cu executare si altul pentru cand sa se dea cu suspendare. Romania, tara tuturor posibilitatilor;)
:))))))))))))))))))
Furi o gaina, 5 ani inchisoare. Omori 3 oameni, esti liber. Care aveti dusmani si platiti bine ? N-am antecedente, cazier curat lacrima. Nu am cum sa fac inchisoare, nu ? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.