Alte știri din fotbal
MM Stoica a intervenit în conflictul iscat între Gigi Becali și Florin Tănase: „Nu acceptă!”
0
Refuzat de Șumudică, Ioan Varga le promite o „surpriză” fanilor lui CFR: „Deciziile bune se iau la rece, nu la cald”
0
Constantin Budescu a semnat și va evolua în Liga 3: „Sperăm să avem împreună o perioadă cât mai frumoasă”
0
„Te uiți la altceva, nu la fotbal” » Andrei Nicolescu l-a distrus pe Victor Angelescu pe tema arbitrajului: „Ce s-a întâmplat anul trecut în play-off?”
2
Știri din fotbal internațional
Istvan Kovacs, un nou meci cu scandal în Europa! Patronul lui Darius Olaru a părut că l-a lovit pe arbitru: imagini incredibile de la final
0
Tabloul complet al play-off-ului Ligii Campionilor » Iată cele 7 meciuri!
3
Cristiano Ronaldo s-a căsătorit cu Georgina Rodriguez! Ceremonie discretă în Portugalia
1
Cea mai mare surpriză din preliminariile Ligii Campionilor » Clubul poate juca în grupe la București
0
Lifestyle
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Cum arată gazonul de pe Cluj Arena, după cele patru zile de Untold
5
Gara din București dispare după 66 de ani. Buldozerele au intrat pe ...
Libertatea
Record în agricultură: Un fermier din Republica Moldova a crescut un pepene ...
Adevărul
Paradoxul din sudul României: de 13 ani fără fotbal la nivel național, însă ...
GSP SPECIAL
Ce urmează după oprirea Unității 2 Cernavodă? Expertul în energie Ionuț ...
Libertatea
Ce mama naiba ați ajuns și voi ca rapidistii care își bat joc de Coman sa va purtați asa cu Niculae ? Priviți partea plina a paharului la un om și nu pe cea goala.
ce ai ba esti frate cu el ial si ducetiva in pl mea de disperati ce caracter are? ca urla ca dementu in teren si joaca numai cu capul in paman daca nu io da cineva in fata porti nu da goluri... cu salariul care il ia el DINAMO putea plati 2 3 jucatori tineri si de perspectiva
marius niculae magnific e un manelist fustrat care din cauza lui si a altora sa pierdut multe de a lungul timpului si multi jucatori au plecat... taci ba dracu din gura si joaca tu fotbal in primul rand si lasa de urlat ca dementul pe teren .......... noi l am dat pe bakaj la alti si am oprit toti retardati si bosorogi
ce atmosfera de campioana pe la catzelushi!
Pe 500 000 dolari salariu pe cat s-a intors, e greu sa zici ca tine cu adevarat la Dinamo... Oricum pe afara nu il mai dorea nimeni, sa fim realisti. :)
analfabetule se cheama judoka nu judist. mai aveai putin si-l faceai judaist
Marius Niculae e magnific, el a adus echipa pe locu asta, prin caracterul si determinarea lui. Iar, voi astia care-l criticati, sunteti niste oameni mici, mai ales cei care tin cu Dinamo. SA VA FIE RUSINE!!!
dar pr tine cine te motiveaza??? ca daca nu ti-o pune cineva in fata portii nu stii sa dai gol...
Ma bucur ca-si revine Elis Bakaj . Eram sigur ca daca joaca meci de meci isi poate demonstra calitatile pt care a fost luat. F. bine, sa-l piarda ca la Dinamo niciodata nu se are rabdare cu noii transferati. Acum deja vor sa renunte la Platini. Pai cum sa se integreze daca joaca cate 15 min, o repriza si apoi deloc... Unii jucatori se adapteaza mai greu, trebuie mai multa rabdare! La cska cum era cel mai bun???
dar lasa tata ca gsp manaca ceva maro si se pare ca vine mutu si va scapa. cu ocazia asta ies si barurile din criza
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.