Comentarii (3)
dobrin
dobrin  •  25 Iunie 2026, 20:27
Postat de Van_Basten_12 pe 25 Iunie 2026, 19:07

"a intrat într-un con de umbră"?! Mai, baieti, au fost multe, multe conuri anterior.

I-o fi desenat o inimioara cu ruj, dar nu cred ca pe usa.

Van_Basten_12
Van_Basten_12  •  25 Iunie 2026, 19:08

Dar, felicitari, ati creat un titlu cu fcsb, desi nu e vorba de fcsb. E si asta o arta pe care o stapaniti aproape de perfectiune.

Van_Basten_12
Van_Basten_12  •  25 Iunie 2026, 19:07

"a intrat într-un con de umbră"?! Mai, baieti, au fost multe, multe conuri anterior.

Comentează