Alte știri din fotbal
Antrenorul din Superliga care nu vrea să audă de FCSB: „Nu m-aș simți confortabil acolo”
0
Oțelul Galați și-a anunțat antrenorul pentru sezonul următor
1
Pleacă omul de bază de la UTA și are ofertă din play-off-ul Superligii!
0
Lista extinsă a lui Gică Hagi » Ei sunt jucătorii din Superligă în vederile selecționerului
0
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
0
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
11
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
1
Liftul care a căzut la Ministerul Transporturilor avea cablurile schimbate ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Un lift s-a prăbușit în clădirea Ministerului Transporturilor. 3 persoane ...
Libertatea
pe langa faptul ca scrieti cu rosu ar trebui notificat in paranteza ca asa a declarat aia nu ca este articolul vostru. Cand pronunti sau scrii despre Steaua fii mandru de tine scriitorule.
inpresari care fac orice pentru un comision, cati fotbalisti sunt convinsi sa plece ca fac bani si apoi fac tusa si se pierd, e o lista intreaga, de 15 ani cel putin tot pleaca jucatori, de la fotbalisti la Barcelona, Real, Inter etc acum cei mai buni sunt prin Belgia sau Rusia, si aia fac tusa acolo, nici nu mai producem nimic ca nici macar academii nu mai sunt
Gigi l-a dat pe Nita și l-a păstrat pe Messi al portarilor. Bravo Gigi, tot așa!
Sunt și fotbaliști care au refuzat un salariu de trei ori mai mare din partea FCSB... Căutați pe Google "VIDEO Stadionul Craiovei a ajuns o RUINA, Ion Oblemenco e plin de balarii! Hagi salveaza talentele oltenilor! Vezi pe cine a transferat" ... o să vedeți, impresionant, cum a fost nevoit Mitriță să părăsească orașul Craiova și visul de a juca la Universitatea... Nici banii și nici Anamaria nu-l pot convinge pe un om ca acesta să joace împotriva Craiovei!
Cat s-o fi chinuit Prodanca sa-i explice ca 1milion opt sute de mii e mai mult ca o suta optzeci de mii, doar ea stie! Dar a meritat, ca pt comisionul de la 2 milioane, cat zice Ciobi ca aluat, mergi pe jos pana la Praga si inapoi!
Nita, bun portar, dar mai lent in gandire.
Nouă, dinamoviștilor, acestă mutare (plecarea lui Niță / aducerea lui Vlad) ne-a picat foarte bine. Și, acum, când mă uit (pe Youtube) la returul cu austriecii, închin un pahar de șampanie în cinstea lui Vlad.
Vorbește un suporter al unei echipe de 2 lei, desființate și reinfiintate în liga n! Mi-ar fi rusine...
Nu va disperați "armata pe viata" ! Fcsb e Steaua, toată lumea stie!
L-au impins sa plece ca sa faca loc lui Vlad.... o gafa uriasa. Nu merita sa dezechilibrezi atat de mult echipa pt atat de putini bani.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.